Skocz do zawartości

Rozpoczęcie sezonu w Poznaniu


kris02
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Niech ino fat ta swoja "jamahe" z tymi metroseksualnymi białymi felgami z HRG bierze, bo ino raz nie zdzierże i nia w HRGowej kozie zapale :twisted::twisted::twisted::twisted:

joke kirs to był jakby co :lol::lol::lol:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ino fat ta swoja "jamahe" z tymi metroseksualnymi  białymi felgami z HRG bierze, bo ino raz nie zdzierże i nia w HRGowej kozie zapale

 

moze sie przynajmniej od tego troche cieplej w warsztacie zrobi ;) I odstosunkuj sie od moich bialych felg - nie widziales jeszcze zlotych tarcz hamulowych ;-)

 

Spoko, jeszcze troszke... I powiedz, na kiedy chcesz miec kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ino fat ta swoja "jamahe" z tymi metroseksualnymi białymi felgami

Ej no masz coś do białych felg? ;) A już miałem wpaść i budżet Ci zasilić. Się nie podoba to pojadę gdzieś indziej ;)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w GS 'ach i innych suzach biale felgi wygladaja lepiej niz w innych moto

wlasciwie to juz chyba znak rozpoznawczy suzuki te biale felgi

ino ze trudno je utrzymac w czystosci - z tylu smar z lancucha, z przodu pyl z klockow hamulcowych... :cry:

ja osobiscie z najpiekniejsze felgi uwazam marchesini stosowane w ducati zwlaszcza w serii 748-998 i monsterach... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Fat - kase to z Eskomisem załatwiaj sobie, mnie wsio rawno, jak nie masz to nie ma problema (najwyżej napale Twoją kozą w swojej kozie :twisted::twisted:, joke).

 

Boniek - mimo wszystko wpadaj, ponabijamy sie ze złotych tarcz hamulcowych fata ;):D:P heheheee ;)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

a ponoc w kazdym warsztacie powinna byc gasnica...

tak przynajmniej mowia przepisy BHP' date=' ale kto ich przestrzega...

[/quote']

 

U mnie są dwie. 20-litrowe ;)

pzdr

Tylko nalezy dodac ze sa to gasnice do gaszenia pragnienia:) Swoja droga 20 litrow pewnie ugasi niejedno pragnienie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że przed rozpoczęciem sezonu w naszej stolicy wielkopolski odbędzie sie Moto Bazar 19 i 20 marca. Warto tam zajrzeć może coś kupimy jeszcze przed rozpoczynajacym sie sezonem albo nawet zmienimy maszynę. Prawdę mówią bazar w Poznaniu nie jest tak duży jak w Łodzi czy Warszawie. Tam przynajmniej jest wiekszy wybór niż u nas.

 

Do zobaczenia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Mozecie tak ostatecznie napisac kiedy i gdzie zaczynamy?

 

tak jak juz było pisane wcześniej

nic nie słyszałem na temat zmian czy odwołania

 

TERMIN:23-04-2005

Wielkopolskie Rozpoczecie Sezonu nad Malta. Godzina 10:00 zbiorka. Organizator MotoMagneto-Poznan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Patrzyłem na onecie to pogoda 23 kwietnia my być nie za ciekawa-może troszke padać a temperatura ok 10st.(oby się nie sprawdziło).Może spotkamy się w w jakimś miejscu na Malcie albo wcześniej,przed 10 gdzieś koło Malty-co wy na to :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...