Skocz do zawartości

Fotki mojej CEBRY+rozbiórka moto


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Założyłem zgodnie z Waszą sugestią konto na BikePics i załadowałem tam kilka fotek mojej Hondzinki. Tak wyglądała w dniu zakupu, jeszcze przed całkowitym rozebraniem jej na elementy pierwsze. :lol:

No i jak sie kolorki podobają?? 8O

Wczoraj włożyłem już silnik do polakierowanej ramy i położyłem instalację elektryczną..Fotki na dniach.

 

honda-cbr600-91-bikepics-264748.jpg

 

honda-cbr600-91-bikepics-264749.jpg

 

honda-cbr600-91-bikepics-264750.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Rolf:D

 

Moim zdaniem kolorki nie były najgorsze:lol: Jedyne co mnie zawsze denerwuje, to białe felgi. Moim zdaniem nie ma niczego gorszego oprócz białych felg. Jeszcze dokupić skórzaną torebkę i stanąć pod fryzjerem:lol:

 

No,ale z niecierpliwością czekam na kolejne zdjęcia już po reaktywacji:lol:

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych pracach8)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te malowanie f2 jest tragiczne jak dla mnie, znaczy ujdzie ale bywaly lepsze;]

 

wlasnie biale felgi wymiataja, nadaja uroku dla motocykla [ale tylko dla sporta], moj przyszly bedzie mial albo biale albo jakis kolor z polerowanymi rantami....... niedawno dowiedzialem sie ze mam gdzie zalatwic za free piaskowanie to moze sobie popiaskuje L:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, to lakierowanie jest tragiczne.. :lol: Również białe lakierowanie felg niezbyt mi leży, na całe szczęście felgi na wewnetrznych częściach wzmocnień sa już wypiaskowane i leżą u lakiernika. Gdybym miał już polakierowane półki, lagi i wahacz i koła mógłbym go postawić na koła. Brak mi tylko opon - co z tym fantem zrobić nie wiem za bardzo. Gdzie kupić ładne oponki? Mam prawdę powiedziawszy namiary na opony używane i chyba na tym się skończy.

 

Własnie polakierowałem kolektor pomamrawszy sobie koszulę..dziwnie sie patrząna mnie w firmie

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ogólnie motorek nie wyglada źle ale malowanie faktycznie wręcz od niego od strasza... wymyśl coś ciekawszego bo wtedy maszynka nabierze uroku...

Moja była czerwono fioletowa oryginalnie z czerwonymi kólami i też to malowanie piękne nie było ale potem ją pomalowałem i myśle że wyglądała już nieźle... zresztą oceń sam

cbr1.jpg

cbr2.jpg

cbr3.jpg

cbr4.jpg

 

Niestety motocykl w tej formie już nie istnieje... :cry:

W czerwcu sprzedałem moją CBRke dla kolesia z łomży a jakoś na koniec sezonu(bodajrze w paxdzierniku) skosaował ją totalnie(łącznie z ramą, zawiecha i obydwoama kołami...o plastikach nawet nie wspominam) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze moiwac to ja tez uwazam ze takie kolorki to odstraszaja od motorka (moze to ma byc na zlodziei ? :P )

a co do bialych felg to wygladaja zajefajnie ale tylko z dobrym kolorem reszty!! ladnie widac jak sie kolka kreca przy wolnych przejazdach przez miasto :P

 

Rolf zarzuc fotkami jak jusz pomalujesz swa ceberke

 

a jesli nie wiesz jeszcze na jaki kolor ja pomalowac to zajrzyj do dzialu humor na ankiete dot kolorow :P...

 

pzdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bialy kolor felg sie nie podoba, sa tez malo praktyczne bo widac wyraznie kazda kropke a brudza sie najszybciej. Czeste mycie przyczynia sie do zarysowan i to tez bardziej widac na bialym niz np. na czarnym. Wolalbym czarne jesli juz nie w kolorze plastikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ogólnie motorek nie wyglada źle ale malowanie faktycznie wręcz od niego od strasza... wymyśl coś ciekawszego bo wtedy maszynka nabierze uroku...

Moja była czerwono fioletowa oryginalnie z czerwonymi kólami i też to malowanie piękne nie było ale potem ją pomalowałem i myśle że wyglądała już nieźle... zresztą oceń sam quote]

 

Widać, że Twoja była bardzo zadbana. Ja wciąż nie wiem jak lakierować swoją, im dłużej się zastanawiam tym większy mam mętlik. Założe chyba nowy topic w temacie moich typów lakierowania.

Szkoda Twojego moto - chyba serce boli jak tak się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolf zarzuc fotkami jak jusz pomalujesz swa ceberke

 

Poprawka - poprosimy fotki przed, w czasie i po malowaniu :P chcemy znać każdy szczegół :P

 

To sie da dziś załatwić :lol: Właśnie wczytałem fotki z rozdemolki sprzęta. Może wybiore kilka spektakularnych :P i Wam zaprezentuję. Tym łatwiej będzie ocenić zakres prac remontowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolf powrzucaj sobie gdzies te swoje fotki na server i na forum zapodaj tylko linkiem gdyz w ten sposob zapychasz 4um  :!:

 

 

Mówisz - masz

 

Kilka fotek z rozbiórki sprzęta, widac tam co jest do zrobienia..Wieczorem w garażu zrobie fotki "po" :lol:

http://www.bikepics.com/members/rolfik/91cbr600/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...