Skocz do zawartości

CZ 175 czy warto !


Gość wskboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Phanie motoryny to nie najwyrzszy poziom adrenaliny ale lepszy niż phanie

28 letniej E-eski 250 po piahu w 30 stopniowym upale (przeżyłem wiem)

 

Poazdro wskboy :)

 

P. S.

Jak jadę sprzetem to terz czasem otwieram swojego nolana i lubie sobie poszczekać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

CZ 175 1986r. Nigdy jej nie pchałem, zajebisty sprzęt, niskie spalanie choć trochę trudno o niektóre części (kosz sprzęgła). Sporo bajerów w porównaniu z WSK 175, solidnie zrobiona - lakier, chrom. A co do MZ 150 to wg mnie posrany motocykl, robiłem na nim kurs prawka. Zajebiście zrywny, hamulec tarczowy nie wiem po co - chyba żeby wyj**ać orła przy hamowaniu bo tak ma zrobioną ramę, ż eod razu lecisz przez kierownik. No i w CZ nie postawi Ci silnika w poprzek.. Poza tym CZ to Ceska Zbrojowka i motocykle robili tam jako przykrywkę produkcji broni, więc jakość na pewno jest solidna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o motorki z tamtej epoki to ja preferuje jednak niemiecka produkcje. Mialem simaka s70 i zero problemów ale okazal sie za maly wiec sprzedalem i kupilem etz 251e i sie nie zawiodlem. Jak za ta cene to świetne maszyny co do jaw czy cz to powiem tyle: mniej mi sie podoba od mz`ki i to ze koles ma jave 350 TS i ciagle cos sie psuje jak da jej za mocno heh. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśłi mówicie że CZ jest oszczędna to wątpie czy przegoni MZ w oszczędnosci.

i tyle, a co do reszty to nie mówie że CZ jest zła - uważam czeskie maszyny za porządne.

szcvzególnie jeśli chodzi o wytrzymałość

 

pozdr

 

Do PROC`a - Kansas to mój drugi dom , jestem tam często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Śmigalem na cześce 175 88r. przez ostatnie trzy lata.

rewelacyjnie nadaje sie do jazdy w miescie.

wiekszy wypad poza miasto to udrenka:

malo mocy, predkosci i te piorunskie wibracje!!! :D

instalacja elektryczna to tez bzdziewie

pradnica w miescie miala problemy z ladowaniem akumulatora

ale ogulnie CZ mozna bylo troche poszalec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Cześć !

Nie za mała 175 ? Polecam 350 . Mysle że 175 szybko sie znudzi, wyszykujesz ją włozysz kupę kasy a efekty niespecjalne. Moim zdaniem jak troche sie znasz albo znasz fachowca serdecznie plecam CZ 350 , mam i w tej klasie , za te pieniadze jest super .Kiedys miałem i teraz mam .

Słuzę pomocą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...