Skocz do zawartości

Moduł do VFR


Rekomendowane odpowiedzi

Może najpierw nam napisz Co to za wynalazek VFRka bo chyba od tego powinniśmy rozpocząć temat.

np. mam zblokowanego VFR-750-RC45 rok 1990 itd.

Po takim tekscie zaczniemy doradzać co w/g nas można z tym motocyklem zrobić.

Przepraszam za uwagę ale HONDA produkowała kilka wersji pojemności VFR w dużej ilości typów homologacyjnych.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, rzeczywiście idiotycznie to wyszło. Już się poprawiam:

VFR 750F RC36 z rocznika '90 wersja na rynek japoński. Problem polega na tym, że posiada ona odcięcie zapłonu realizowane poprzez sygnał z prędkościomierza do modułu (przy prędkości 190 km/h). Niestety testy (na innym egzemplarzu) wykazały problemy z zapłonem po odłączeniu sygnału z prędkościomierza. Stąd konieczność wymiany modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Heh, rzeczywiście idiotycznie to wyszło. Już się poprawiam:

VFR 750F RC36 z rocznika '90 wersja na rynek japoński. Problem polega na tym, że posiada ona odcięcie zapłonu realizowane poprzez sygnał z prędkościomierza  do modułu (przy prędkości 190 km/h). Niestety testy (na innym egzemplarzu) wykazały problemy z zapłonem po odłączeniu sygnału z prędkościomierza. Stąd konieczność wymiany modułu.

 

 

To fakt Vlaadl, że nawet osoby, które sprowadzają te motocykle twierdziły - to tylko kabelek ... Ja tak powiedziałem, bo tak słyszałem. Już kilka miesięcy po tym jak sprzedałem ci VFR dowiedziałem się, że siostra z 92 roku została odblokowana łącznie z wymianą modułu na europejski. Akurat taki był i taki zostal włożony. Jak już na pewno wiesz jestem obecnie właścicielem tej Hondy (siostry) z Japonii. Motocykl lata 240 kmh ...sprawdzalem ;) No nic ale mogę Cię pocieszyć faktem iż VFR z Japonii mają 77 KM przyczym "Nasze" mają po 103 ba akurat wszystkie blokady w gaźnikach zostały zdjęte. Więc jak nie włożysz sobie dynojetow i K&N to 2 koni nie zyskasz ;)

 

www.honda.co.jp/.../ picbook/vfr750f90.

to oryginalna, akutentyczna prezentacja VFR w Japonii w 90 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...