Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to ustalamy ze o 16 w piątek 30 marca 2007 wyjeżdzamy do Rybnika ze stacji BP przy wylocie z Wrocławia na Kudowę. A wyjeżdzamy oznacza, ze trzeba by sie tam stawic najpóźniej tak o 15.45, bo to jeszcze tankowanie, kawa, siku, znowu kawa, a na końcu ktoś sie jeszcze pojedzie napompowac, a za nim inni, no i tak sie ruszy o 16.30.

Jak widac, tempo będzie nadawała Beti, wiec będzie tak... kameralnie i miło, weekendowa przejażdzka autostradą :banghead:.

A Tobie Eksces p[owiem, ze z tymi dziewczetami spowalniaczami to róznie bywa, chyba jeszcze Karoli nie poznałeś........ W każdym bądź razie będzie wesoło.

AHA, i jeszcze jedno, szukamy 1 miejsca dla plecaczka do rybnika i spowrotem. Transport którym miała jechac się wysypał, a szkoda imprezy opuscić. Jak ktoś byłby chętny, to niech da znać, to dla Wrocławianki z tutejszego forum. Jeździ juz troche, wiec wie jak to działa, i na zakretach nie prostuje, ani sie nie podpiera :banghead:.

 

 

No to ustalamy ze o 16 w piątek 30 marca 2007 wyjeżdzamy do Rybnika ze stacji BP przy wylocie z Wrocławia na Kudowę. A wyjeżdzamy oznacza, ze trzeba by sie tam stawic najpóźniej tak o 15.45, bo to jeszcze tankowanie, kawa, siku, znowu kawa, a na końcu ktoś sie jeszcze pojedzie napompowac, a za nim inni, no i tak sie ruszy o 16.30.

Jak widac, tempo będzie nadawała Beti, wiec będzie tak... kameralnie i miło, weekendowa przejażdzka autostradą :).

A Tobie Eksces p[owiem, ze z tymi dziewczetami spowalniaczami to róznie bywa, chyba jeszcze Karoli nie poznałeś........ W każdym bądź razie będzie wesoło.

AHA, i jeszcze jedno, szukamy 1 miejsca dla plecaczka do rybnika i spowrotem. Transport którym miała jechac się wysypał, a szkoda imprezy opuscić. Jak ktoś byłby chętny, to niech da znać, to dla Wrocławianki z tutejszego forum. Jeździ juz troche, wiec wie jak to działa, i na zakretach nie prostuje, ani sie nie podpiera :).

 

 

No to ustalamy ze o 16 w piątek 30 marca 2007 wyjeżdzamy do Rybnika ze stacji BP przy wylocie z Wrocławia na Kudowę. A wyjeżdzamy oznacza, ze trzeba by sie tam stawic najpóźniej tak o 15.45, bo to jeszcze tankowanie, kawa, siku, znowu kawa, a na końcu ktoś sie jeszcze pojedzie napompowac, a za nim inni, no i tak sie ruszy o 16.30.

Jak widac, tempo będzie nadawała Beti, wiec będzie tak... kameralnie i miło, weekendowa przejażdzka autostradą :).

A Tobie Eksces p[owiem, ze z tymi dziewczetami spowalniaczami to róznie bywa, chyba jeszcze Karoli nie poznałeś........ W każdym bądź razie będzie wesoło.

AHA, i jeszcze jedno, szukamy 1 miejsca dla plecaczka do rybnika i spowrotem. Transport którym miała jechac się wysypał, a szkoda imprezy opuscić. Jak ktoś byłby chętny, to niech da znać, to dla Wrocławianki z tutejszego forum. Jeździ juz troche, wiec wie jak to działa, i na zakretach nie prostuje, ani sie nie podpiera :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Karoli nie poznalem ale nie chodzilo mi przeciez o to ze wszystkie dziewczyny spowalniaja! :icon_mrgreen: chodzilo mi o to ze towarzystwo rózne, beti juz wczesniej pisala ze woli powoli, a ja równiez nie chce przekraczac 130km/h bo z plecakiem to i tak duzo jak na virażke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam bardzo, gdzie napisałam ze wole powoli:P:P

Wiesz Ekces, to tempo jazdy tak zbytnio ode mnie nie zalezy, tylko ja mam porpostu male moto, ktore jezdzi powoli:( Mam nadzieje, ze po zdjeciu szyby i zaklejeniu tego krucca troszke zyska na mocy i nie bede miala juz poblemu z gorkami jak jesienia, hehehe...chociaz z nim to nigdy nic nie wiadomo :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tu widze o mnie bezemnie, :bigrazz:

to że nie lubię się wlec to wiadomo ale jak jezdzi Virago to doskonale wiem( w koncu troche na 535 jezdziłam) i jak jade grupa to sie po prostu dostosowuje

no chyba że jest to cały czas prędkość 90km/h po ładnej, prostej, rówej drodze.. to jest trude do zniesienia (Olo wiesz o czym mówię podróz do Łagowa :P )

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola, gdybym mila 535 to bym sie nawet cieszyla :)

Dlatego nie zmuszam nikogo, zeby jechal tak jak ja, wiem ze fajniej jest jechac grupa, zwlaszcza ze troche nie lubie jezdzic sama...na obcym terenie, ze sie tak wyraze, ale jazda ze mna zapewne do przyjemnych nie nalezy na autostardzie;) Chociaz czasami mozna sie posmiac...zreszta leszczyniaki cos o tym wiedza :P Wiec kazdy bedzie jechal tak jak chce i moze :) Najwazniejsze zeby mnie wyprowadzic z Wroclawia i zaczekac przy zjezdzie.

 

Pozdrawiam i do jutra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no... jak grupą to grupą... nikt odstawał nie będzie (tak mi sie przynajmniej zdaje), w koncu to nie wyscig tylko miła przejazdzka, mówisz beti ile ci pociągnie po autostradzie i takiej prędkości bedziemy sie trzymać

(jak się twoja 250 rozpędzi to chyba 110-120 poleci?)

pozdrawiam

 

a tak poza tym to mam nadzieje ze jedzie z nami ktos kto wie gdzie zjechac i trafimy bez problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na początek: "....beti juz wczesniej pisala ze woli powoli.....", no ok, jesli o jeździe mowa, i na motocyklu.... to miło.

A znalazł sie wreszcie jakiś singiel, co by Wrocławiankę zabrał?

no nie badźcie świnki, bo jak sie zjedziecie samopas na stację, to siara bedzie...

No ale ok, damy radę, ważne zeby komplet dotarł. I niech ktoś weźmie linkę holownicza, i zapałki, przydadzą sie napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jade z Plecaczkiem i (z calym szacunkiem dla wroclawianki itp.) nie zamienie sie :)

Ale za to Irek pisal w temacie o Rybniku ze nie ma sprawy ktos napewna ja wezmie :) a ze on ma puste siedzenie z tylu do prawdopodobnie myslal o sobie, dodatkowo z tego co go znam to napewno nie bedzie mial nic przeciwko, zeby kogos podwiesc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chciałbym pozdrowić motocyklistę, którego spotkałem dzisiaj na Maja [Jana Pawła II aktualnie] w drodze na Politechnikę. Może to ktoś z 4um'owiczów.

W drodze powrotnej także spotkałem motocyklistę, tym razem na chopperze. Również pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym pozdrowić wujka Zbynia bo robi zajebisty bimber i ciocię brata mojej koleżanki kuzyna siostry szwagierkę bo siedziała kiedyś obok wueski.

 

Rest in PIS

Edytowane przez PGR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie...

 

coś widzę że przerwa w działaniu forum skutecznie nas odzwyczaiła od zaglądania tu... szkoda... można by się poustawiać na latanie... w tym Wrocławiu jeszcze długo żadnego zlotu ani imprezy moto... ;)

 

Pozdrowienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...