Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA.Wszystkie osoby zainteresowane w imprezowym uczestnictwie W Mirosławicach proszone są najlepiej do 05.02 o wpłatę należności bezpośredno do knajpy lub za moim pośrednictwem.(85 zeta z noclegiem)W imprezie planowany jest występ kabaretu ,pokaz tańca,aukcja obrazów +tańce.Bliższe informacje na PW. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ze srody sl. i też przekręcam na AR i mam ten sam problem gdzie zaparkowac a pod uczelnią troche strach... bo może dostac nóżek. galeria grunwaldzka bedzie miala strzeżony parking morze do wiosny ruszy??? : :crossy:

 

UWAGA.Wszystkie osoby zainteresowane w imprezowym uczestnictwie W Mirosławicach proszone są najlepiej do 05.02 o wpłatę należności bezpośredno do knajpy lub za moim pośrednictwem.(85 zeta z noclegiem)W imprezie planowany jest występ kabaretu ,pokaz tańca,aukcja obrazów +tańce.Bliższe informacje na PW. :D

 

ja też sie pisze ale bez noclegu . jak to wychodzi finansowo :icon_mrgreen: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ze srody sl. i też przekręcam na AR i mam ten sam problem gdzie zaparkowac a pod uczelnią troche strach... bo może dostac nóżek. galeria grunwaldzka bedzie miala strzeżony parking morze do wiosny ruszy??? : :)

ja też sie pisze ale bez noclegu . jak to wychodzi finansowo :wink: ?

 

65 zł impreza 20 zł nocleg. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja, to ja już będę w polsce 17 lutego. kurcze, może też wpadnę, albo z kimś się zabiorę?

 

pierwoszowie, trzeba wpłacić ci kaskę wcześniej, czy mogę na miejscu?

 

pozdrawiam

 

Bartic jeśli bedziesz na sto procent to ja założę.To jest kwestia miejsc przy stole i noclegu.12.02 jest to termin ostateczny,choć po zaklepaniu miejsca szefowa krzesło znajdzie. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najbardziej motocyklowe są "Od zmierzchu do świtu" albo "Garaż". Innych o takim nastawieniu nie znam :crossy:

 

Aha... a jak chcesz się polansować to zapraszam na Plac Solny (to coś jak kolumna Zygmunta w Wawie) :icon_razz:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte czu ty byłaś ostatnio w tymze "Garażu"???

 

Teraz to jest dyskoteka!! Zdecydowanie nie w klimacie garażowym ;)

Oj... dawno byłam... chyba na pierwszym roku, więc może rzeczywiście klimaty nie te co kiedyś :flesje: To bym chłopaka wysłała :biggrin:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najbardziej motocyklowe są "Od zmierzchu do świtu" albo "Garaż". Innych o takim nastawieniu nie znam :notworthy:

 

Aha... a jak chcesz się polansować to zapraszam na Plac Solny (to coś jak kolumna Zygmunta w Wawie) :biggrin:

 

pzdr @starte

 

Albo Blugarska badz Malta w Poznaniu ;) pelen lans :flesje:

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte czu ty byłaś ostatnio w tymze "Garażu"???

 

Teraz to jest dyskoteka!! Zdecydowanie nie w klimacie garażowym ;)

 

Karola dobrze prawi - z garażu to już tylko nazwa swojska została... niestety

 

Dobrze Karola, żej eszcze w Niebie się można piwka napić przy porządnej muzyczce i spotkać porządnych ludzi ;) :buttrock: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos zapytal gdzie sa jakie puby motocyklowe we Wro... a ja pomyslalem ze moze warto byloby tak zorganizowac jakies spotkanie przy piwie osob piszacych w tym temacie w momencie gdy kazdy bedzie po sesji, egzaminach i tego typu sprawach malej wagi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...