Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie straszcie tak chłopaka :) bo jeszcze dojdzie do tego, że bedzie moto zostawiał na rogatkach i miejskim do szkoły zasuwał :) .....

Tradycja jest taka że za każdy koń nowego motoru musi być jedna butelczyna :P wiec zbieraj już fundusze Majore na wstępowe, polecam Sklep Monopolowy T2 na Placu Grunwaldzkim, p.213...Dobre i Tanie jak mowią ;)

...podobno w Rybniku wóda smakuje lepiej...

 

[ Dopisane: 15-03-2006, 19:54 ]

Michałowi to szczerze współczuje - z kratą spirolu na motorze przez rozkopany Grunwald...ale cóż Wrocław to w końcu duże, drogie i wyszukane miasto i motocykliści Wrocławscy też się nie dadzą przekupić byle jakim wstępnym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówcie kiedy pijemy, ale 72 butelki to ciężko będzie wypić w jeden wieczór, chociaż nic nie jest niemożliwe ;)

Tylko jak to przewieźć ? :) bo do mojego moto zmieści sie tylko 200 ml :)

 

aha i 17 litrów do baku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile koników ma moja błekitna szczała?? Zdania uczonych są odzielone..... W każdym razie do wypicia tylu flaszek, co wskazują najpesymistyczniejsze szacunki mocy, to by trza jakis autobus biesiadników. Najlepiej przegubowy z godzin szczytu....

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie do wypicia tylu flaszek, co wskazują najpesymistyczniejsze szacunki mocy, to by trza jakis autobus biesiadników. Najlepiej przegubowy z godzin szczytu....

Albo paru naszych ...

Kuba Ty ich nie znasz ... już nic w Twoim życiu nie będzie takie jak do tej pory. Oni nie używaja przemocy fizycznej ... oni zmolestują Twój mózg !!! :mrgreen: Wiem coś o tym ... ;) Po co ja to moto kupiłem, miałem pracę, dom, pieniądze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni nie używaja przemocy fizycznej ... oni zmolestują Twój mózg !!!

Czyli tak zwany: Gwalt przez ucho ;) Ja nadal nie wiem co z impreza w piatek :roll: Kaska... mialas wytlumaczyc jako nasz psycholozka :)

 

Pozdro

Konik

 

PS. A my wlasnie naleweke przed pol roku znalezlismy w szafie... a ja juz mocno wciety jestm :) :arrow: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaska... mialas wytlumaczyc jako nasz psycholozka

Wszystko już Ci opisałam na PW także sobie poczytaj

Po co ja to moto kupiłem, miałem pracę, dom, pieniądze

A teraz znasz największych Zjebów wrocławskich :mrgreen:

W każdym razie do wypicia tylu flaszek, co wskazują najpesymistyczniejsze szacunki mocy, to by trza jakis autobus biesiadników

Bez przesady ekipa wrocławska da radę, pewnie jeszcze bedzie mało :D

Drogowiec zresztą co ja będę Ci pisać, przyjedziesz, zobaczysz, zrozumiesz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...