Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wystawilem na forum przejazdzke spontaniczna proponuje wroclaw gory swoie rzeczka itp razem z noclegiem za 20 zl fajne traski mozna zrobic niezle ognisko dzicz i najwazniejsze motocykl kto sie pisze dajcie znac bo w ta sobote jedziemy!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez takich pozniej ludzie mowia ze motocyklisci to wariaci

 

Bo jesteśmy wariatami ;)

 

A tak z innej beczki, ja jestem świeżo upieczonym posiadaczem GS-ki. Śmigam z kumplem, i dzisiaj na 2 moto zapościłem się w miasto. Pierwszy raz w "full miasto" bo troche się jeszcze boje jeździć, śmieją się że jeżdze jak ciota :P Ale jeszcze im pokaze ;)

Ma nas być docelowo 4, dzisaj nawet oglądalismy jeden moto bo koleś chcial kupić.

 

Pozdrawiam wszystkich wrocławian i do zobaczenia na trasie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki, ja jestem świeżo upieczonym posiadaczem GS-ki. Śmigam z kumplem, i dzisiaj na 2 moto zapościłem się w miasto. Pierwszy raz w "full miasto" bo troche się jeszcze boje jeździć, śmieją się że jeżdze jak ciota

Ja dziś po raz pierwszy dobiłem swoim GSem do Wrocławia :P Trochę popierdziałem po mieście i zwinąłem się na piwko do siostry ;) Dobrze, że nie wybrałem się katamaranem bo w Oleśnicy stałbym chyba ze 2 godziny taki korek.

Szkoda, że nie mam więcej czasu. Jutro mam zajęcia do 18 i potem od razy spadam do Turku bo do pracy idę na 22 :/ Może później da radę umówić się na jakieś śmiganko ;)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helllo co sie dzieje z wrocławiem nie ma spontana na wyjazd w gory fajne zakrentasy piekne widoki (blachar pelno) :P A najwazniejsze motocykl motocykl motocykl pogoda motocykl jedzonko motocykl ognicho kielbaska browar browar browar (kto chce to balachare) ;) i motocykl dawajcie kto sie pisze na wyjazd juz w ta sobote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helllo co sie dzieje z wrocławiem nie ma spontana na wyjazd w gory fajne zakrentasy piekne widoki (blachar pelno) ;)  A najwazniejsze motocykl motocykl motocykl pogoda motocykl jedzonko motocykl ognicho kielbaska browar browar browar (kto chce to balachare) ;)  i motocykl dawajcie kto sie pisze na wyjazd juz w ta sobote

Szkoda, ze to akurat dzisiaj a nie np. 3 tyg. temu :? Wtedy przejechalem ponad 200km, ale nie bylo latwo, w Swidnicy padly mi wolne obroty, zaczole strzelac w tlumik i w dodatku (chyba jako bonus) oderwalo sie mocowanie klamy przy akumulatorze :P .

Wczoraj kupilem nowy akumulator, bo tamten byl juz calkiem zajechany. Caly dzien ladowania, a na drugi nawet kierunki na postoju nie mrygaja ;)

No i wlasnie teraz mam problem z tymi obrotami, co dojezdzam do krzyzowki to musze go trzymac na obrotach. Tylko, ze teraz przynajmniej jak mam nowy aku to moge sobie wcisnac guziczek i smigac dalej, a wczesniej, jak padly obroty to sobie moglem tak przez minute stac i kopac zanim odpalil :x

Przydalaby sie regulacja gaznikow ale sam tego raczej nie zrobie :roll:

Dlatego chetnie bym sie z wami wybral, ale sami widzicie, ze nie jest tak kolorowo :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...