Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i po zlocie, miło było, wesoło nawet czasami, i ta typowa czeska gościnność... Naprawdę trzeba im pogratulować, ze potrafią sie tym swoim piwem porobić. Za rok znów tam pojedziemy, organizator już wie... A co do prucia wydechów to powiem Ci Prot, że w DS1100 nie ma to najmniejszego sęsu, Jaco w tamtym roku powierzył mi swojego do wypatroszenia, wyciągnąłem co tylko się dało aż do kolanek i.... ledwo słychać różnicę. Taka konstrukcja cygara, ze fala dźwiękowa zamyka sie na wylocie. Nic tylko wstawić rury z polerki od kolanek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafir - o której wylatujesz i skąd? bo ja z kolegą ustawiamy się na bp przy mc donaldzie wylotowym. o 10 jest trening, zlot zaczyna się o 12, więc chyba będziemy jechać tak, aby być przed 12. więc gdybyś miał ochotę na wspólną jazdę, to zapraszamy

 

zysio - ja czasami przejeżdżam koło twojego miasta, gdy udeżam na lubin

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze strzelina jedzie nas kilku[chyba czterech] w sobote ok.poludnia.zbierzemy sie pod albertem na parkingu.choc ja wolalbym pod biedronka na dzierzoniowskiej :bigrazz:

zysio. a na mnie wolali kiedys zyzio albo zyżka :icon_mrgreen:

Edytowane przez kulka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafir - o której wylatujesz i skąd? bo ja z kolegą ustawiamy się na bp przy mc donaldzie wylotowym. o 10 jest trening, zlot zaczyna się o 12, więc chyba będziemy jechać tak, aby być przed 12. więc gdybyś miał ochotę na wspólną jazdę, to zapraszamy

 

zysio - ja czasami przejeżdżam koło twojego miasta, gdy udeżam na lubin

 

pozdrawiam

OK - jak zdąże to się pojawię - a może tak o 10:30? /to na pewno będę - czas nadrobimy na trasie :icon_twisted: /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc tak, planujemy zebrać się na umęczonym nami (hehe) bp, przy mc donaldzie. one znajdują się na tej głównej trasie wylotowej na bielany, za wielkim znakiem informującym o salonie harleya. ja zawszę staję na uliczce pomiędzy stacją a donaldem.

 

czas - skoro ma być nas więcej, to jest to do ustalenia. nie chciałbym pędzić na złamanie karku, bo ja więcej jak 120 nie pojadę, a moja virażka ostatnio coś spala więcej. myślę, że godzina 10 jest idealnym rozwiązaniem.

dajcie znać, jak wy to widzicie

 

zapiszcie sobie mój telefon (w podpisie). żeby był kontakt. zawsze poczekamy, gdyby ktoś miał się spóźnić 10 minut.

 

pozdrawiam

 

aha, jak ja widzę trasę:

-uderzamy na kłodzko

-w łagiewnikach skręcamy na dzierżoniów i prosto do bielawy

Edytowane przez bartic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazajcie na dziury miedzy lagiewnikami a dzier...wem.pelno ich tam.my bedziemy jechac od strzelina. ok. 11.30 powinnismy byc w lagiewnikach.moze sie gdzies na trasie spotkamy .PZDR

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja jestem na 100% jutro o 10 do zobaczenia!!!!!!! :icon_twisted:

 

no i h... robota mnie dopadla ale dam rade chyba bede siedzial cala noc ale o 10 bede !!!!poczekajcie z 15 minut !!!!bede sie staral byc wczesniej nie dam sie!!!!pozdrawaim jak by co to podaje swoj nr telefonu 609 556 529 !!!jak bym zaspal!!!!!pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...