Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkanko przed bajzlem jest w sobotę w godzinach wieczornych, ale jak się chcesz wbić na omawianie szczegółów, to musisz pomyśleć o noclegu. Miejsce jeszcze nie ustalone.

Na sam bajzel to myślę okolo 11 bedziemy się zwlekać. Potem pewnie jakaś kawa herbata czy sernik. Może w Tawernie, jak ostatnio ? Nas to poznasz, bo pewnie cała grupą będziemy łazić, ale Ciebie bez tego aparatu hmmmm .... moze być ciężko poznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się chcesz wbić na omawianie szczegółów, to musisz pomyśleć o noclegu. .

Z noclegiem nie problem. Mój syn mieszka na Kozanowie.

Nas to poznasz, bo pewnie cała grupą będziemy łazić, ale Ciebie bez tego aparatu hmmmm .... moze być ciężko poznać.

OK... Wezmę ze sobą aparat :buttrock:

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie!!

Jest może ktoś z okolic Traugutta albo reszty trójkąta, kto ma garaż albo szuka albo wie gdzie można trzymać tu gdzies moto bezpiecznie.

W sumie mieszkam koło komisariatu i już wstępnie planowałem podłączyć się do parkingu koło jakiegoś poldka ale jak to mówią: najciemniej pod latarnią. :buttrock:

Jesli ktoś tu mieszka i ma jakiś pomysł to się chętnie podłączę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także poszukuje garażu mieszkam na Daszyńskiego może

Jak kupisz "Auto Giełdę Dolnośląską" to znajdziesz tam kilka garaży do wynajęcia :P

A gdzie i o której godzince? Zapodajcie adresik. Najwyraźniej krystalizuje mnie się wyjazd do Wroca.

Wrzuć na PW swój nr telefonu to odezwiemy sie w sobotę jakie są plany wyjścia i o której godzinie (pewnie gdzieś koło 22) ;)

Jazda skuterami śnieżnymi po zalodzonych arteriach Wrocławia

Astarte a gdzie Ty masz we Wrocku arterie :?: chyba, że mówisz o tych dziurach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda skuterami śnieżnymi po zalodzonych arteriach Wrocławia

Astarte a gdzie Ty masz we Wrocku arterie :?: chyba' date=' że mówisz o tych dziurach :mrgreen:[/quote']

Chodziło mi o Wybrzeże Wyspiańskiego :P chodniki tak zalodzone, że trudno do Dziekanatu lub Tawerny się dostać :lol:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...