Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądnij wiele rzeczy przede wszystkim to czy wydech nie jest poprzepalany,przerdzewiały,przebarwiony.

Sprawdź gumy które idą od gaźników(króćce?) czy nie są popękane.Sprawdź czy bak od spodu nie rdzewieje.Sprawdź czy błotniki nie były przerdzewiałe i pomalowane.Posłuchaj silnika czy pracuje stabilnie nie ma żadnych szmerów zaciachów itp.Testuj odpalanie żeby sprawdzić czy nie siada rozrusznik bo to częsta przypadłość virażki.Jak sobie coś jeszcze przypomnę to powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak koledzy już napisałi wygląda ładnie :icon_eek: ale chyba służył do jazdy "po bułki do sklepu", bo przebieg 25tys w 10-letnim moto coś jakiś mały mi się wydaje :notworthy:

Najlepiej weź ze sobą 2-3 osoby które znają się na moto, w razie jakichkolwiek wątpliwości będą studzić napaloną głowę :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam

PIerwszy raz jestem na dziale chooper,

WIdze ze tu spory wątek o virago, dlatego pewnie jest tu dużo włascicieli

Chce kupic - jutro jade oglądać - Mozecie mi podpowiedzieć na co w Virago zwrócić uwage ?

Możecie cos powiedziec na temat tego exemplarza ? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M241666

 

Idealne moto to mozna kupic w salonie,a uzywanymi wiadomo jest róznie. Weź jekiegoś dobrego mechaniora i niech Ci osłucha i opatrzy sprzetatp jest najlepsze wyjście. Na Allegro to można bez obejrzenia kupić jaką duperele, a nie motorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak koledzy już napisałi wygląda ładnie :eek: ale chyba służył do jazdy "po bułki do sklepu", bo przebieg 25tys w 10-letnim moto coś jakiś mały mi się wydaje :icon_mrgreen:

Najlepiej weź ze sobą 2-3 osoby które znają się na moto, w razie jakichkolwiek wątpliwości będą studzić napaloną głowę :wink:

 

 

 

 

Wiesz- wcale nie jest taki mały-

Wiem ze rok chyba stała to wychodzi jakies 3 ty s na sezon...... Naparawde nie wszyscy walą po 9 tyś.... tym bardziej w nimcach.

Obok stała jeszcze rok młosza i droższa- miała przebieg 9 tyś ! - To mozna powiedzieć ze niemożliwe- ale naprawde wygladała jak z salonu.-podobno po kobiecie.....

Edytowane przez CiasnyBaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kobiecie:D.Tak się prawie zawsze pisze żeby było że niby silnik nie był katowany(ew.starszy pan).A tak naprawde to nie sprawdzisz motoru w 100% nigdy bo zawsze coś może być ukryte celowo lub nie.

 

 

Oczywiscie - zgadzam sie tak "sie pisze"

Powiedziałem to bardzij w formie cytatu a nie zapewnienia-

Jednak stan tego motocykla był autentycznie wzorowy, w porowanniu z innymi

A przy okazji jak juz tu jestem mam pytanie

Jaką predkośc max moze czy raczej powinna osiągnać virago z silnikiem 535cm, ( bez owiewki :icon_mrgreen:

Bo jechałm wczoraj pierwszy raz i wydaje sie ze wolna jest...chciałem prównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owiewka jak małą to za dużo nie zmieni.Silnik dosyć mocny jest i vmax w 2osoby na virażce jak jechałem to było nieco ponad 160km/h ale jazda tak naprawde masens do 90 góra 120 km/h bo potem jż nieprzyjemnie się robi i nic nie słychać;]I starczy w końcu kopa ma ostrego jak na takie małe moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już kupisz, to pierwsze co zrób, to zdejmij przednią rurę. możliwe, że jest zblokowana. taki stożek włożony.

pozdro

 

 

hmm wiec widzialem pismo po niemiecku które stwierdzało ze kilka lat temu była odblokowana poprzez zdjecie własnie jakiś elementów wydechu, co przywróciło ją do nominalnej mocy....

CO prawda jej jeszcze nie testowałem na maxa- ale wydawąło sie ze 120 to juz końcówka ile ona potrafi wyciagnać.

Czy jest to w ogole mozliwe ?

Jakby nie ta kartka podbita przez serwis powiedziałbym ze jest zablokowana- z drugiej strony skoro wydaje sie ze pełna moc, chyba nie ma mozliwosci tak złego ustawienia gaźnika zeby nie była w stanie tyle pociagnać...sczególnie ze nie ma problemów z uruchomieniem, chodzi równo.

NIe dymi, itd, moze jest jeszcze inna blokada na układzie zasilania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokad moze byc wiele... choc o ile mi wiadomo to akurat na wydechu Virazki nie byly blokowane. 3miejsca to: dysze, walki rozrzadu i krucce dolotowe. Na 99% to tyle. Wydech to moze byl uwalniany (ale zeby w serwisie?). 120km/h to malo.

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokad moze byc wiele... choc o ile mi wiadomo to akurat na wydechu Virazki nie byly blokowane.

 

I tu sie mylisz, w zeszlym roku wlasnie na wydechu zlikwidowalem blokade w mojej Virowce sprowadzonej z Niemiec. Srednica otworu kolanka byla mniejsza od srednicy otworu w glowicy. Po tym zabiegu ozyskalismy wreszcze oddech i teraz hula naprawde fantastycznie :icon_biggrin:))

 

Pozdr

 

BAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec jeszcze raz,

wraz z moto dostałem dokument napisany na oryginalnym papirze Yamachy, z autoryzowanego serwisu niemieckiego- ze została usunieta blokada na wydechu, i niby ma pełna moc.... hmm

wiec powinna 160 polecieć.. a teraz ma problemy przy 120...

Jak pisze BAT - blokady mogą być w innych miejscach- ale czy autoryzowany serwis nie wiedział by tego i sciągnał tylko jedną blokade - reszte zostawił....i napisał bzdury.?

Edytowane przez CiasnyBaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Koledzy pomóżcie mi mam problem, moja virażka pali na jeden cylinder jest to rocznik 92 ma 7 tyś przebiegu sprowadzona z holandii noi coś się zaczęło dziać chodzi ładnie ale ni pali na jeden cylinder ten pierwszy od siedzenia pozdrawaim i odpiszcie !!! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Koledzy pomóżcie mi mam problem, moja virażka pali na jeden cylinder jest to rocznik 92 ma 7 tyś przebiegu sprowadzona z holandii noi coś się zaczęło dziać chodzi ładnie ale ni pali na jeden cylinder ten pierwszy od siedzenia pozdrawaim i odpiszcie !!! :icon_mrgreen:

 

To na poczatek moze tak z najbardziej banalnych rzeczy - sprawdziles swiece?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...