Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam taki kłopot z Virago 535 z 2000 r : Podczas operowania kierunkowskazami włączają się światła awaryjne.Czy to jest jakaś funkcja alarmu (Patrol Line) ? Czy można jakoś spowodować żeby się nie włączały?

Pozdrówko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki kłopot z Virago 535 z 2000 r : Podczas operowania kierunkowskazami włączają się światła awaryjne.Czy to jest jakaś funkcja alarmu (Patrol Line) ? Czy można jakoś spowodować żeby się nie włączały?

 

jeżeli nie masz funkcji ,,awaryjne'' (starsze modele) to jest to prawdopodobnie zwarcie na przekaźniku

 

mam pytanko jak rozpoznać czy mam wersje europejska czy też amerykańską?

 

również wersja amerykańska ma mniejszą średnicę rurki z której zrobiona jest kierownica(chyba 3/4 cala)

 

a temat naszywki stanal;(

 

ciągle czekam na ostateczną wersję

koszt ,,przygotowania'' haftu 130,00 zł

i w zależności od ilości naszywek na rękę od 13 do 26 zł (30/5 szt.)

 

wlasnie stałem sie szczęsliwym posiadaczem VIRAGO

 

witamy i do zobaczenia w drodze.

 

KaKa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zaczęło mi coś stukać po prawiej stronie na wysokość podnóżka lub nawet w silniku(nie jestem pewien).

Właśnie poza normalnym stukotem który jest dopuszczalny jest jakiś jeszcze jeden dodatkowy. takie jakby klikanie. W sumie to nie wiem jak opisać ten dzwięk ale jest niepokojący

 

proszę o pomoc

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki KAKA za odzew :flesje: .Naród najbardziej naszywkami zajęty :) Czy mógłbyś trochę rozwinąć wypowiedź? Zwarcie na przekaźniku kierunkowskazów? Czy jakimś ogólnym przekaźniku? Gdzie tego szukać-lewa puszka? Czy można to jakoś obejść/naprawić?

Pozdrówko

Woody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ludziska, przepraszam ze ten projekt nie moze sie zfinalizowac ale jestem ostatnio troszke zarobiony. wlasnie skonczylem robote (3.15 w nocy) a wstaje do roboty o 6.30 wiec jest srednio:) jutrzejszy wieczor mam wmiare wolny, jakies 3 godzinki to moze w koncu uda mi sie przysiasc.

ja tez mam taka mala firme co robi naszywki na oku wiec tez sie dowiem o ceny i porownamy zeby nie przeplacic. trzymajta sie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...