Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Silnik silnikowi nie równy, wiec pytam tutaj :D

 

Mam Virago 535 z 1992 roku. Jej poprzedni właściciel dbał o nią mechanicznie, ale wizualnie już niestety nie :/ No i silniczek jest to czyszczenia... trudno jest się dostać do żeberek od środka (od strony gaźników).

Czy umycie silnika pod ciśnieniem może mu zaszkodzić ? Jak go zabezpieczyć, żeby nic mu się nie stało, co ze świecami itp.

 

Za pomoc z góry dziękuję i pozdrawiam

 

P.S. Jakie wymiary ma o-ring przychodzący pod klapkę filtra paliwa. Czy to jest jakiś standardowy i wystarczy iść i kupić coś takiego, czy musi być ze sklepu motocyklowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem !

mam pytanko: czy ktoś z Was wie gdzie kupić szerszy bak do 535 widziałem kiedyś na jednej virówce i wyglądało super.

 

 

 

Można zamówić z Highway Hawka... kiedyś widziałem na stronce http://www.motocykle.katowice.pl/ ale z tego co widzę już zdjęli z oferty.. Możesz się kolesia zapytać czy nadal sprowadzają, albo podjechać do Łodzi do Bemotor ... ponoć są dystrybutorem Highwaya.

 

 

Tak btw... ktoś może coś wie o sklepie z linka? Czytałem dobre opinie na forum, ale kurde.... ponad miesiąc temu zamówiłem głośne wydechy .. wpłaciłem zaliczkę... i czekam bez końca... Facet pisze że się dostawa opóźnia.. ale kurde no... strasznie długo to wszystko trwa..

 

Troszkę sobie pluję w brodę, że nie podjechałem zapytać właśnie do ludzi z Bemotor'u .. ale za późno się dowiedziałem że sprowadzają akcesoria HighwayHawka.. wpłaciłem zaliczkę, i nie chcę teraz mentliku robić z jej wycofywaniem...

 

 

Pozdrawiam serdecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak btw... ktoś może coś wie o sklepie z linka? Czytałem dobre opinie na forum, ale kurde.... ponad miesiąc temu zamówiłem głośne wydechy .. wpłaciłem zaliczkę... i czekam bez końca... Facet pisze że się dostawa opóźnia.. ale kurde no... strasznie długo to wszystko trwa..

 

Baardzo długo trwa, właściciel sklepu ma dostawe raz, dwa razy na dwa miesiące. Ale zawsze zamówienia docierają. Bynamniej zawsze docierały a kupowałem u niego kilka drobnostek i kierownicę.

Mam nadzieję ze nie wywinie sklep numeru bo zamierzam cos jeszcze zamowic za wieksza kase ;)

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko: czy ktoś z Was wie gdzie kupić szerszy bak do 535 widziałem kiedyś na jednej virówce i wyglądało super.

 

też takie widziałem, ale ceny na naszym rynku mnie wyleczyły (1400 do 2000 zł) czyli prawie 1/3 wartości mojej Virówki.Ładnie to wygląda, no i tankowanie nie co 200 km. Chciałem poszerzyć swój bak ale nikt nie chciał się tego podjąć (cięcie, wspawanie, szlifowanie i lakierowanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też takie widziałem, ale ceny na naszym rynku mnie wyleczyły (1400 do 2000 zł) czyli prawie 1/3 wartości mojej Virówki.Ładnie to wygląda, no i tankowanie nie co 200 km. Chciałem poszerzyć swój bak ale nikt nie chciał się tego podjąć (cięcie, wspawanie, szlifowanie i lakierowanie).

Poszukaj jeszcze jakiegoś dobrego blacharza. Widziałem ostatnio dwa sprzęty z przerobionym bakiem:

- XVS 650 - zlikwidowana konsola

- VS800 - ładnie, ale wstawiony pas blachy był tej samej szerokości na całej długości i przy siedzeniu brakowalo mi zwężenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja swoj poszerzalem i podwyzszalem w warsztacie pod Katowicami, powiem tylko tyle, ze jest zajebiscie, zrobione fachowo i bardzo tanio. Pelen profesjonalizm, mam gdzies namiary na goscia jak by co to moge poszukac.

 

Pozdr

 

BAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robilem to 1.5 roku temu, koszt to 180 PLN i flaszka, bak po przerobce nie byl przygotowany pod malowanie wiec musialem go jeszcze dac do wyszpachlowania, ale generalnie ze szpachlowaniem wynioslo to jakies 350 PLN. Fotki ponizej a namiarow musze poszukac.

 

http://www.bikepics.com/pictures/887645/

http://www.bikepics.com/pictures/887695/

 

Pozdr

 

BAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...