Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka.

Cicho u was panowie - serio. Widze ze wiele mnie omija odkad wyjechalem. No ale mam nadzieje ze jakos kiedys nadrobie.

 

Tak na szybko to chcialbym podziekowac za przyslanie naszywek. Wielgasne DZIEKI. OD razu czuje sie lepiej w mym ulubionym motocyklowym barze :)

 

Pozdrowka

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nawinąłem dziś z 70 km i było cudownie tak sobie pośmigać. A spotkałem tylko jedno moto jadące z naprzeciwka, aż obaj zatrzymaliśmy się i chwile pogadaliśmy. W czwartek będę w Kletnie i wznawiam temat spotkania miłośników Virago, będę pytał o mozliwości w dniach 21-22 kwietnia 2007r . Pozdrawiam... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach ten rozrusznik popsuł Ci pewnie chumor?

 

Popsuł, popsuł. Tym bardziej, że zorganizowałam sobie pracę tak, żeby trochę pośmigać. Wpadłam do garażu już przebrana do jazdy, przekręcam kluczyk na ON, a tu niiiiiic. Myślę - no tak długo stała opuszczona, to i akumulator padł. Jeszcze nie daję za wygraną - podłączam prostownik. Odczekałam pół godz. no i.... szczęka mi opadła. Prad już był, ale zamiast kręcić, to było tylko takie bzzz. Stwierdziłam, że już sama więcej nie podziałam. Ze spuszczoną głową opuściłam garaż.

Teraz czekam aż mój mąż ją zreanimuje.

Ciekawe, czy jeszcze w tym roku się powtórzy taka pogoda? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę - no tak długo stała opuszczona, to i akumulator padł. Jeszcze nie daję za wygraną - podłączam prostownik. Odczekałam pół godz. no i.... szczęka mi opadła. Prad już był, ale zamiast kręcić, to było tylko takie bzzz.

Może to jednak nie rozrusznik, bo pół godziny ładowania dla aku to troszkę mało. Na kontrolki wystarczy ale żeby pokręcić silnikiem to musi być rzeczywiście naładowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnes 535 naładuj porządnie aku (8 godzin małym prądem) bo tak jak wspomniał Krasnal pół godziny to troche za mało a wtedy gwarantuje Ci że rozrusznik nie będzie robił bzzzzzzzzzz :icon_rolleyes: Pozdrawiam.

Dokładnie Agnes. Jak wcześniej nic nie było, a po małym ładowaniu jakieś bzzzzzzzz, to stawiam na aku. Może w ogóle już jest słaby i nie trzyma parametrów, to krótkie ładowanie na niewiele się zda. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety chłopaki, ale to nie aku. Ja go zostawiłam pod prostownikiem na jeszcze 12h i nic. Już wcześniej ten rozrusznik coś szwankował.

A najlepsze jest to, że okazuje się, że rozrusznik też jest ok. Tylko podobno jakieś sprężynki gdzieś pod, czy coś trzeba podgiąć (kolega to robił ze swoją i potem zagadała), więc może i moja przemówi. Na razie muszę skombinować ściągacze, żeby się dostać głębiej.

 

Poczekamy - zobaczymy.

Edytowane przez agnes535
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Dzisiaj stalem sie szczesliwym wlascicielem Virago 535 !

Udalo mi sie nawet nawinac pare kilometrow ;) i zaprzyjaznic z nowym nabytkiem :(

Oby maszyna sprawowala sie tak caly przyszly sezon :)

 

Pozdrawiam milosnikow Virago ! I do zobaczenia na trasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj stalem sie szczesliwym wlascicielem Virago 535 !

Udalo mi sie nawet nawinac pare kilometrow i zaprzyjaznic z nowym nabytkiem

Oby maszyna sprawowala sie tak caly przyszly sezon

 

Pozdrawiam milosnikow Virago ! I do zobaczenia na trasie...

 

 

witam i do zobaczyska na drodze.

 

mam nadzieję , że jeszcze pogoda się utrzyma , w tamtym roku śmigałem jeszcze na pierwszym śniegu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...