Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W zwiazku z faktem, że zimno za oknem jak cholera i juz cienko ze śmiganiem na moto, ponawiam temat zorganizowania małego spotkanaka miłośników Virago gdzieś w okolicach wiosny - proponuje termin 20-21.04.2007r w Kletnie w znanym chyba forumowiczom lokalu. Będę tam w dniach 23-24.11.2006r i mógłbym coś wstępnie zaklepać. Gdyby były jakieś inne sugestie co do terminu lub miejsca to proszę o merytoryczną dyskusję. Przypomniam tylko odnośnie terminu,że w w dniach 1-3.05.07 w Kletnie organizuje zjazd EKG i knajpa będzie zajęta. Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin dobry, przecież to tylko tydzień przed majem więc temperatury będą dobre :icon_mrgreen: inną kwestią pozostaje deszcz, ale przecież parę kropel nikomu nie zaszkodziło :lapad:

O ile przywitacie mnie na większej "siostrze"?? :)

No widze, że paru chętnych juz jest. Pogadam z włascicielem knajpy, ewentualnie o dwóch terminach tym podanym przeze mnie lub ewentualnie 11-13.05.2007r. Wiadomo jednak, ze z pogodą zawsze może być różnie czy wcześniej czy później, nie ma reguły. Poustalam też miejsca noclegowe i kazdy indywidualnie będzie mógł sobie zamówić. Zresztą o szczególach jeszcze zdążymay pogadać. O knajpce możecie dużo sie dowiedzię wpisując w wyszukiwarce słowo KLETNO. Dużo, łącznie z fotami jest podane w temacie EKG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.jaskinia.pl/bikerschoice/index.html tu znalazłem stronę knajpy.Fajnie urządzona i niedaleko jaskini niedźwiedziej(niestety z tego co pamiętam wejście do niej 2 tygodnie wcześniej trzeba zarezerwować).Zapowiada się dobra zabawa:D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin dobry, przecież to tylko tydzień przed majem więc temperatury będą dobre :D inną kwestią pozostaje deszcz, ale przecież parę kropel nikomu nie zaszkodziło :crossy:

O ile przywitacie mnie na większej "siostrze"?? :D

Krasnal, Virago to Virago i nie wazne jak duża pojemność, bedziesz mile widziany. Ja jestem za terminem kwietniowym,ale jak beda inne propozycje to tez bede za, byle nie za późno. W czerwcu planowany jest wypad na podbój wschodu pod dowództwem Kamandira Tomek Kulik, moze też się przyłączy ktoś z grona Virago. Szczegóły w temacie "Podróże"...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś wydłużyć skok tłoka w xv535??I czy polepszyłoby to klang jakby były puste wydechy?Może trochę fantazjuję ale fajnie by było troche poprawić charakterystkę silnika i to buczenie na wyższych obrotach.

Pozdrawiam!

Edytowane przez Deathraw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...