Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To na "pociechę" dorzucę Ci jeszcze jedną ew. przyczynę: nieszczelność króćców dolotowych z gaźników - z czasem starzeją się i twardniejąc pękają. Dają dodatkowe partyzanckie powietrze, a to wpływa oczywiście na skład mieszanki, zwłaszcza przy gwałtowniejszych otwarciach przepustnicy. Na forum nie będzie mnie przez miesiąc - jadę zdzierac gumy w Irlandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qdlaty. jeśli nie wiesz jak ustawić śruby to lepiej jedź do jakiegoś serwisu.

 

ja mam takie pytanie --> chciałbym przesunąć podnóżki z z hamulcem i z biegami do przodu. zapewne na gmolu albo na takim długim pręcie. pytanie mam tylko, czy wiecie gdzie i kto może mi coś takiego zrobić? gmola mogę sobie kupić, ale już sam to chyba tego nie przesunę. brak garażu i narzędzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo was proszę o pomoc.

 

chciałem kupić nowe opony wg serwisówki (bridgestony) w larssonie. niestety jak na złość wracam, a tu podrożały. mam do was pytanie i prośbę zarazem.

moglibyście podać pełne nazwy opon jakie macie w swoich motocyklach? i jeśli ktoś może, to poproszę też adres (internetowy, albo żywy) gdzie opony do naszej virago mogę kupić (nowe, albo lekko używane)

 

wiem, że do naszych kół szprychowanych można kupić zwykłę opony TL i dokupić dętke. jeśli ktoś tak ma - to też poproszę o pełną nazwę opony i rozmiar dętki

 

z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi!

pozdrawiam

 

jeszcze jedno pytanie:

czy znacie albo używacie opony i co o nich powiecie?

-3.00 19 49s TT metzeler perfect me 11

-3.00 19 54p reinf TT metzeler block c

-140/90 15" M/C 70S TT METZELER Perfect ME 77

Edytowane przez bartic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie jak napisałeś:

3.00 19 54p reinf TT metzeler block c

-140/90 15" M/C 70S TT METZELER Perfect ME 77

 

wszystko jest OK do momentu kiedy nie zaczyna się robić mokro na asfalcie /zaczyna sie tanic z gwiazdami/

 

no a jak tam sprawa naszej naszywki? czy umarła śmiercią naturalną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.00 19 49s TT metzeler perfect me 11

Praktycznie przez cały czas użytkowania 535 taką miałem z przodu i złego słowa o niej nie powiem :icon_biggrin: Na suchym i mokrym bez zarzutu.

 

Natomiast na tył zakładałem różne ale najbardziej pamiętam tego Maxxisa. Mimo traktorowego wglądu sprawował się doskonale :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam problem z rezerwą a dokładnie słysze jak elektrozawór przechodzi na rezerwe gdy przelączam ale mimo to nie pobiera paliwa! jeżdziłem na rezerwie przy zatankowanym baku i dalej jak mi sie kończy benzyna saje po jakiś 200km a paliwo nadal jest! a więc mam zamiar rozebrac kranik tylko nie wiem jak sie do tego zabrać... moze ktos juz rozbierał i wie na czym sprawa polega, czy musze zdjąć cały dolny bak żeby sie tam dostać - z tego co widac fatalny dostęp!

Prosze o rady- co moge tam zastać, dlaczego nie działa? na co musze zwrócić uwage?

Edytowane przez ilek15

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Bylo jakies pare stron temu. Z tego co pamietam to nie musisz wyciagac dolnego baku - w rzeczy samej zdaje sie ze byloby to bardzo trudne i kosztowne zadanie :biggrin: Wystarczy chyba wejsc pod motor. Poszukaj kranika, i zaworka pod bakiem. Mysle ze mozesz miec zapchany przewod od rezerwy i tyle... To tak na szybko.

 

Pozdro

Konik

 

PS. Co z naszywkami???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. I już się pogodziłem, że zostaje mi 2,5 litra w baku, bo wymianie podobno podlega całość ustrojstwa, a to kosztuje jakieś 800 zł w serwisie. Dostałem też radę, aby połączyć jakoś kabelki przy pompce tak, żeby schodziło całe paliwko, ale z elektryką nie chcę walczyć.

Więc przejeżdżam 200 km i tankuje , bo juz 5 razy pchałem do stacji Virażkę a to nie jest lekki motorek.

Będę obserwował jakie będę porady może i ja skorzystam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten dostęp nie jest taki zły, po lewej stronie obok bcznego dekielka jest kranik, prawdź jak leci paliwko, ale jak mówisz, że na rezerwie nie działa to myślę, że przełącnik padł

 

padła mi przepustnica, gdzie ją mogę kupić i oczywiście za ile ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...