Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jestem jestem.. tak zesmy pojezdzili w sobote ze potem nie uswiadczylem snu z niedzieli na poniedzialek zeby sei wyrobić:wink: a teraz to jeszcze odsypam:) jak sie nie wyrobie to wysle ci potem pocztą:biggrin: bo z tego co widze z tematu to pozostaje poprawić literke "i" do panny sie przyzwyczailem i raczej zostanie:) no i wycackać wersje finalną na kompie:) projekt byl od poczatku robiony z mysla o ramieniu, MC to niestety czesto straszne pajace i nie warto sie z nimi szarpac bo jak atakuja to stadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

:banghead: to dla pomyslodawcy naszywki!!

obejzalem no i ten ostatni projekt mi sie podaoba ta kontrowersyjna kobitka tez fajnie wyglada ale odnioslem wrazenie ze gesto na tej naszywce jest tzn te plomienie moze mniej ich powinno byc sam napis virago powinien byc bardziej wyeksponowany a reszta(plominienie) to tylko dodatki ktore obecnie zaciemniaja troszke no moze kolorystyka lub sam rozmiar naszyki cos zmieni i jeszcze wyeksponuje napis nie wiem ja nie mam duszy artysty to tylko moja prywatna i skromna uwaga!

w kazym razie pomysl super i jak co to ja tez bym sie na to pisal :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano.. sesja:/ a na dodatek komputer mi sie caly spalil bo oberwal piorunem w zeszly piatek :/:/ :icon_mrgreen:

pech to pech... takze internet mam z doskoku tylko. prosze wiec o cierpliwosc:) w koncu co nagle to po diable :wink:

postaram sie zrobic ta finalna bardziej czytelna wersje jakos przez weekend jak sie uda

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

dostałem odpowiedź od hafciarza:przygotowalnia 130,oo zł

10szt. około 31,00 zł

30szt. około 27,00 zł

cena była robiona pod naszywkę na plecy, ale w związku ze związkiem ;) muszę zapodać nowe wymiary i cena pewnie będzie niższa

zostają koszty wysyłki,których jeszcze nie sprawdziłem

no i oczywiście projekt ostateczny :banghead:

 

KaKa

 

p.s.

ja też spaliłem laptopa :banghead:

 

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ciepłym silniku? Jeśli tak, to powodów może być wiele: od zaworów do wyregulowania, przez zafajdane świece (może np. zgasiłeś ją kiedyś nierozgrzaną NGK poszły spać?), aż po awarię membran/y ze starości w gaźnikach (to ostatnie najkosztowniejsze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...