Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje informacji na temat ceny i miejsca, gdzie moge dostac taka oto czesc do mojej maszynki:

pomiedzy cylindrami jest taka guma....chyba laczy gazniki...

 

Wydaje mi się, że chodzi Ci o króćce gaźnikowe. Szukaj np w Larsson'ie w dziale 'układ paliwowy'. Do 535 komplet kosztuje 222,80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Beti,

ja jestem właśnie po wymianie tychże właśnie części. Jaki był szok, gdy dowiedziałam się że zamiennieki są droższe od oryginalnych króćcy. Także upewnij się w jakimś serwisie yamahy za ile mogą je sprowadzić, bo mnie proponowali komplet (czyli dwie sztuczki) za około 120zł, gdy tymczasem zamienniki kosztują, tak jak koledzy mówią 223zł. Facet w serwisie również nie mógł w to uwierzyć. Pozdrawiam, Aśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

podczas disiejszej jazdy pojawił się problem w mojej Virówce, w momencie gdy się rozpędzałem podczas zapinania trzeciego biegu wskoczyła mi dwójka. Zdażyło się to aż dwa razy, czy może wiecie w czym dzieło. Czy mam być przygotowany na większą niespodziankę? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kacper, nie pakuj sie w taka aukcje. W tym temacie nie raz polecial juz link do serwisowek wiec po co za to placic? Nie wierz ze w serwisowce napisza co zrobic jak cos stuka. Z regoly trzeba wiedziec co stuka i pozniej sie zabierac za ewentualna naprawe! No chyba ze Ci koles mp3'ki podesle z roznymi objawami nieprawidlowej pracy :icon_mrgreen:

Proponuje przejrzec temat (pare stron do tylu) i sciagnac sobie serwisowke. Btw: owners manual jest do dupy - nic tam nie ma ciekawego. Lepej sporzytkuj ta kase na benze :icon_twisted:

 

Pozdro

Konik

 

podczas disiejszej jazdy pojawił się problem w mojej Virówce, w momencie gdy się rozpędzałem podczas zapinania trzeciego biegu wskoczyła mi dwójka. Zdażyło się to aż dwa razy, czy może wiecie w czym dzieło. Czy mam być przygotowany na większą niespodziankę?
Czasami tak sie dzieje. Szczegolnie jesli kiepsko zapniesz bieg (a zdarza sie to czasami w pospiechu) to pozniej przy ostrym przyspieszaniu potrafi wyskoczyc. W zasadzie nie ma sie czym przejmowac.

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konik, dzięki za pocieszenie. Fakt tak byłem głodny jazdy(żona powiedzaiała siadaj i jedź bo jesteś nie do wytrzymania)po tygodniowej przerwie, że faktycznie wrzucałem biegi na pół gwizdka. narazie sie nie powtarza. :bigrazz:

 

pozdro KaKa

 

od pewnego czasu chodzi mi po głowie pomysł żeby może zorganizować jaki emblemat/naszywkę na kurtkę dla posiadaczy Virówek(535 ale i innych rozmiarów), może ktoś ma dobry pomysł?Jest pare firm które robią hafty dla motocyklistów tylko potrzebują wzoru.

 

KaKa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. łaj not. studiuje architekture to moge pomyslec nad jakims wzorem w wolnej chwili:) postaram sei uwzglednic wszelkie sugestie wiec piszcie:) jak nie naszywka na kurtke to zawsze mozna zrobic koszulki:) sprawa jest taka ze na jedno czy drugie musi sie zebrac ze 30 osob chyba zeby sie oplacalo robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam namiar na gościa, który robi naszywki (hafty) dla motocyklistów to napiszę do niego niech poda wstępny koszt.

 

Eksces, zapodaj próbkę na maila [email protected], bo potrzebne będą kolory i wielkość do ustalenia ceny, albo wrzuć na forum na przegłosowanie.

 

pozdrawiam KaKa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Super pomysl z naszywkami :) Na poczekaniu zrobilem cosik takiego. Zamiast duzego V proponuje tloki lub cylindry. Caly naspi i obwodka w podobnym deseniu jak panna (czyli taki metalowy polysk). Panienka miala byc nieco wieksza tak jakby opierala sie o literke V ale jakos mi nie wyszlo :) Niestety noga ze mnie co chodzi o grafike komputerowa wiec wyszlo jak wyszlo ale mysle ze jesli ktos ma smykalke do jakiegos PS to zrobi to jak nalezy.

Spytacie dlaczego ta panienka? Ano po pierwsze zawsze mi sie podobala ;) Po drugie nawiazuje troche do znaczenia Virago - Walecznej Dziewicy :D "Moja" panienka jest moze srednio waleczna ale za to kuszaca :rolleyes:

 

Pozdro i graficy do dziela :flesje:

Konik

 

PS. Jesli chodzi o rozmiary. Wydaje mi sie ze szer. 8-10cm a wysokosc 5-7cm :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurka panowie.. a poczekacie na projekty graficzne tak 1,5 tygodnia? sesja jest i bedzie ciezko zeby cos pozadnie zrobic teraz:) a nie chcialbym odwalac popeliny:) szczegolnie z naszywką ktora sam sobie naszyje:) pzdr

co do pomyslu konika- troche chaotyczny kompozycyjnie ale moznaby nad nim popracowac:)

 

dobra, łapcie szybką impresje na temat

http://eksces.freehost.pl/virowka.jpg

 

cos sie tam jeszcze wstawi i podpicuje:) dajcie znac czy wolicie kolorowe czy dwutonowe projekty. bo to inaczej trza podejsc do rzeczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pomyslu konika- troche chaotyczny kompozycyjnie ale moznaby nad nim popracowac:)
A kto powiedzial ze tam nie bedzie chaosu :flesje: Poza tym mowilem ze grafik ze mnie marny :buttrock:
cos sie tam jeszcze wstawi i podpicuje:)
Wstawic to mozna ta panienke :eek:
dajcie znac czy wolicie kolorowe czy dwutonowe projekty. bo to inaczej trza podejsc do rzeczy:)
Szczerze nie mam zdania. Chyba trzebaby ogladnac obie wersje i zdecydowac :biggrin:

 

Aha... i nie jestem pewien tego "Rider". W sumie to mi to nie przeszkadza za bardzo... nie bede robil wojny jesli zostanie tak jak jest ale czy musimy znowu jakies angielskie slowka wciskac na naszywke? :flesje:

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...