Skocz do zawartości

Kaski na choppera / cruisera


Rekomendowane odpowiedzi

Temat wałkowany był na forum naprawdę wiele razy, proponuję poświęcić dłuższą chwilę, usiąść sobie na spokojnie i przejrzeć tematy które pojawiły się do tej pory, jeżeli będziesz miał dalej jakieś pytania, czy szukał konkretnych opinii nt. danych modeli, wówczas załóż temat.

Zamykam

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

 

Nadszedł czas aby wymienić to "coś" co wożę na głowie na kask :P Mój typ to Uvex De Ville lub Caberg Freedom, albo coś w tym stylu.

 

Czy wiecie gdzie mogę znaleźć je w małopolsce, podkarpaciu lub świętokrzyskim? Chciałbym najpierw przymierzyć, a przy zakupie przez net szans brak.

 

A może macie jakiś inny typ utrzymany w takim stylu, chętnie popatrzę, pokminię.

 

Parę dni temu rozgrzewkowo godzinkę pojeździłem w orzeszku i no cóż ..... nie spociłem się :P

 

Z góry dzięki za pomoc i uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Nolana N42 i w zasadzie nic złego nas jego temat nie mogę powiedziec , chyba tylko to , że powyzej 100km/h jest troche głosny , ale to jak czytam na forum, głowna wada wszystkich kasków otwartych . Dlatego dla komfortu i bezpieczenstwa ( jednak to jest priorytet ) planuję kupic Schubertha J 1 , bo on jak na mój gust najbardziej nadaje sie na cruisera, jednoczesnie dajac poczucie bezpieczenstwa jak szczękowiec .

A jaka jest wasza opinia na temat Schubertha J 1 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wciaż do sprzedania Nolana N42 N-Com, czarny, nowy, nieużywany

wszystkie metki, pudełka, rozmiar L

 

kupiłem go dla siebie i nawet nie zdążyłem założyc, bo dostałem w prezencie N102

jak ktoś zainteresowany to zapraszam

CZ 175 '1961 -> Honda VT600c '1999 -> BMW F650GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Jak napisałem wcześniej chcę kupić coś w stylu de ville. Na temat Nolana jest dużo dobrych opini itd. Ja natomiast jestem nastawiony na kask "gładki", bez wypukleń które posiada np Nolan lub Shoei J-Wing , szyb itd, z daszkiem do tego gogle lub okulary i w drogę.

Mam świadomość, że może nie są one tak bezpieczne jak te o których była mowa, ale cóż...

 

Na dziś wypatrzyłem w takim stylu właśnie de ville z Uvexa i Caberga Freedom, może są godne polecenia jakieś inne modele dobrych firm, które znacie.

 

Pozdrawiam

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukaj na forum, pisałem o tym kasku..

 

Pozdrawiam

 

Jarek

 

Szukałem , ale pisałes o nim w 2006 roku i nie moge juz otworzyc tego tematu ( chyba ,ze nie potrafie )

Wiem, że to jest swietny kask i już szykuje sie do zakupu , żeby na Jasną Górę w nim pojechac ;)

Dziekuje za radę

Pozdrawiam Jeżyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potrzebuje porady.

Chciałbym zakupić porządny kask na choppera.

Nie dawno - z braku kasy zakupiłem kiszkę AWINA - kask w środku fajnie wyścielony, zapięcie do bani, no i straszliwe przeciągi podczas jazdy, mocno parująca szybka podatna na zarysowania.

 

Chciałbym kask z przednia szybą lub zamknięty.

 

Co polecicie ?

 

Proszę od razu o linki.

Edytowane przez szwarc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potrzebuje porady.

Chciałbym zakupić porządny kask na choppera.

Nie dawno - z braku kasy zakupiłem kiszkę AWINA - kask w środku fajnie wyścielony, zapięcie do bani, no i straszliwe przeciągi podczas jazdy, mocno parująca szybka podatna na zarysowania.

 

Chciałbym kask z przednia szybą lub zamknięty.

 

Co polecicie ?

 

Proszę od razu o linki.

Polecam kask AIROH-a JET55-S http://www.airoh.com/prodotti/UrbanJet-cas..._55-s_js11.html

ostatnim czasem taki nabyłem i jestem bardzo zadowolony, jest blenda słoneczna, duża szyba z bardzo dobrą widocznością, wyjmowana wyściółka, na lato wentylacja i cichy przy 130 km/godz. dobrze odrobiony i zapięcie również. Polecam koledze będziesz zadowolony :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam konkretne pytanie czy moze ktoś z szanownych Panów posiada jeden z dwuch niżej podanych kasków , pytam gdyz waham sie nad zakupem ktoregoś z nich i chciałbym poznac opinnie na ich temat, z góry przepraszam jesli to zły dział ale wydaje mi sie ze tu wiecej osob bedzie mogło mi pomoc w tym temacie

 

1.) AIROH JET-55S

http://moto.allegro.pl/item327436462_nowy_..._55s_2008_.html

 

2.) LS2 OF545 TOMCAT CHRONO

 

http://moto.allegro.pl/item326796884_kask_...at_matt_xl.html

 

 

pozdrawiam Sławek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym miał kupować już nie pierwszy swój kask, i miałby być na choppera - poważnie rozważyłbym schubertha j1. wiem, przedział cenowy nie ten. ale już jeździsz, będziesz jeździł - a jednak bezpieczeństwo gra swoją rolę, więc pieniądze na pewno nie będą wyrzucone

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...