Skocz do zawartości

Krzywa kiera


Mimo_ck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc Piotrusiu w obronie Olka to powiem Ci że nie wciska kitu nie spawa ram nie prostuje lag w kształcie S i nie mówi że funkielnówki. Potwierdzą to wszyscy którzy sa z okolic Bielska i ze śląska..

 

Tak więc jeśli powiedział że była krzywa o 1-1,5 mm i została wyprostowana to wiem że tak jest choć fakt faktem że już nigdy nie będzie jak nówka laga z fabryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Osobiscie nie znam tego serwisu-na oczy go nie widzialem,ale mam z BB kumpla i on o Olku sie najlepiej nie wypowiadal.Pewnie ze kazdy ma swoje zdanie-ale do konca tak nie jest ze wszyscy go chwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie znam tego serwisu-na oczy go nie widzialem' date='ale mam z BB kumpla i on o Olku sie najlepiej nie wypowiadal.Pewnie ze kazdy ma swoje zdanie-ale do konca tak nie jest ze wszyscy go chwala.[/quote']nikt nie jest idealny , a co do prostowania to nie jest to pod Olkiem tylko jakis inny koleś pod tym samym dachem prowadzi , a Tomek co wczesniej prostował przeniusł sie na ul Regera

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGR znam OLKA od 20 lat i nie nalatuję na niego to dobry kumpel ale stwierdzam tylko fakty. Niektórych napraw nie powinno się robić tylko systemem niemieckim naprawa poprzez wymianę.

Wyraziłem swoje zdanie na temat partyzantki warsztatowej.

Jestem wrogiem stwierdzeń mechaników lub właścicieli serwisów że klien tak chciał , to jego życzenie, to on płaci i wymaga a po odejściu od kasy to h** z nim.

Motocyklista nie ma obowiązku poznania mechaniki i podstaw konstrukcji pojazdu.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glowny problem z prostowaniem to dodanie nowych naprezen do istniejacych - spowodowanych tym oryginalnym uderzeniem, ktore skrzywilo lagi czy kierownice. Kiedys optymistycznie wydawalo mi sie ze przez wyprostowanie usuniemy te oryginalne naprezenia - niestety tak sie nie dzieje.

No ale wyprostowanie lagi majacej 1 - 1.5 mm odchylki od pionu nie stanowi problemu.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...