Skocz do zawartości

to sie nazywa MIEĆ OPANOWANY motocykl !! (filmik)


vasiliy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po czym wnosicie że to 400tka?

ja tam widze 750tkę

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
po czym wnosicie że to 400tka?  

ja tam widze 750tkę

To chyba zle widzisz :)

Przypatrz sie dobrze na plastik tylny,tarcze hamulcowe no i sam wzor malowania na baku.Po za tym na oko widac ze to VFR400,a moto to jest popularne w Japoni,bardziej niz 750 a ten filmik prawdopodobnie pochodzi z Japoni bo same japonskie twarze widze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki-biję się w pierś :lol:

fakt-dopiero teraz przejżałem

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, zwracam honor. racja, nigdy nie jezdzilem na przecinaku. dla mnie to fajnie poprostu wyglada co gosc robi, nie moge sie poprostu zgodzic z stwierdzeniem ze to jest "nic trudnego". mysle ze gosc jednak musi miec przynajmniej ponadprzecietne mozliwosci.

a tak wogole to sorki za uniesienie, jakas hustawke mam dzis.

p.s. a co do chopkow to na nic innego bym tego nie zamienil ! ! !

Pozdrawiam

'vasiliy'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
ten link do gości z lublina nie działa, może zapodaj ten z filmem,

Kurcze,cos im sie stronka zepsula.Trzeba sprobowac innym razem.A na filmach chyba tego nie ma.Ale nie jestem pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy egzaminator uwalilby delikwenta za np. "Stwarzanie niebezpieczenstwa podczas jazdy". Bo teoretycznie na zdajac kategorie "B" tez mozesz wykonac parkowanie rownolegle poslizgiem kontrolowanym, albo inne bajery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...