Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI PRZECIWKO BURAKOM !!! ;-)


Durek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

haha to z wyswietlaczem dobre jest... ja niestety licznik mam tak wiec nie mam tej radochy... ale i tak niektore postacie sie smiesznie zachowują jak widza motor... najlepiej lubie dziadorów takich starszych... podejdzie spyta o pojemnosc.. i zaczyna historie.. ze jak ja byłem w twoim wieku chłopcze to my na junakach zesmy jezdzili i kolega na komarze i na wfm-ce... i nic do tego nie mam nie raz fajnie sobie tak pogadac... kurde ale nie raz autentycznie sie spiesze a dziador jakis nawija... nie wiadomo co tu powiedziec zeby go nie jechac bo spoko klimaciarz sie trafil to luz ( zazwyczaj trafiają sie takie po*eby ze glosny tlumik strasznie przeszkadza i drze sie taki cos do ciebie)... no to mowie ze musze leciec zapinam kask a tu dziador cos sobie przypomnial i dalej... Kurde ile motor fascynacji wywołuje w człowieku :) ... POZDRO DLA WSZYSTKICH DZIADORÓW PASJONATÓW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHEHE i znów objechałem tą słabiutką Nexią kolejnego pecyniarza w aucie dla ludu (prostego) polo z wyjcem i spolierem HAHAHA ale miał durną minę jak się spotkaliśmy kilka skrzyżowań dalej (ja czekałem grzecznie na zielone a on skręcał w prawo).

 

 

NEXIUS EXTRIMUS RIDERUS

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim!!!

Jestem posiadaczem Piaggio Zipa(jak ja nie lubie tych skuterow ;) ). Jade sobie kiedys po Wroclawiu dojezdzam do ronda, rozgladam sie nic nie jedzie, wiec wiezdzam na prawy pas. Jade sobie spokojnie 60km/h az tu nagle slysze jakis pisk opon za soba, patrze w lusterko a tu maluch(po tuningu :) ), kiedy wyjezdzamy z ronda on mnie wzial, :roll: patrze z usmiechem na twarzy a przed nami korek, on dostosowuje predkosc do reszty( jakies 30km/h) a ja prawym pasem przeznaczonym do parkowania wyprzedam wszystkich jadac jakies 50km/h, pozniej miedzy zaparkowanymi samochodami a tymi na prawidlowej drodze juz spokojnie dojezdzam do swiatel patrze za siebie a malucha nie widac. Musze przyznac, ze to mnie bardzo rozbawilo, jeszcze bardziej jak kiedys stalem na swiatlach a ktos maluchem chcial sie ze mna scigac, oczywiscie wynik znany. Pozdro dla wszystkich!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś śmigałem sobie po Gdańskiej Obwodnicy nie śpiesząc się jakieś 200 km/h i zauważyłem zablzające się za mna BMW jak się pożniej okazało 730. Gościu usiadł mi na kole i zaczoł mrugać świtłami więc ja mu zjechałem na prawy pas. On zaczoł przysieszać i ja również. Doszliśmy tak do 230 i gościu wymiękła a ja sobię jeszcze mocniej przyśpieszyłem i odjechałem .

 

A ja mam sposób na takich gości w autach po WIEJKIM TJUNINGU. Jak się zabierają to ja sobie delikatnie prześpiesza ale tak aby mnie nie wyprzedzili. Jak tak kilka razy popróbuje to przeważnie sobie odpuszcza. A ja mam wtedy ubaw jak wyciskają ostatnie soki z podtuningowanej przysłowiowej NEXII ostatnie poty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wtedy ubaw jak wyciskają ostatnie soki z podtuningowanej przysłowiowej NEXII ostatnie poty .

 

NEXIA mojego staruszka jest w 100% seryjna (poza radiem na kasety którego nie wożę), jesli chodzi o wyciskanie ostatnich potów to niestety prawda, tym autem trzeba jechać na 100% możliwości by osiągnąć jako takie tempo jazdy.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i coz... Dzisiaj znowu spotkalem jakiegos BURAKA. Jade sobie spokojnie, wchodze w dosyc ostry ale krotki zakret a przede mna jedzie Citroen XM, toczy sie jakies 40km/h wiec prubuje go wyprzedzac. Kiedy bylem juz widoczny dla kierowcy(bardzo mlodego typa) przez jego przednia, lewa szybe, on sie usmiechnal i zaczal przyspieszac i jechac rowno ze mna, wiec odpuscilem. Jade za nim a on(juz pewnie wiekszosc wie o co chodzi) zwalnia do 30km/h i mysli, ze bede sie z nim bawil ;) . Odpuscilem sobie i dojechalismy tak do konca ulicy, poki on nie skrecil w lewo a ja w prawo. Co jest z tymi ludzmi? Czy to naprawde sprawia im taka frajde?

Pozdro dla wszystkich motocyklistow!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jak jechalem z kolegą autem on miał PATROLA i mieliśmy taka samą sytuacje jak napisał phantom_86, Przed nami jechał Golf 3 i jak się pożniej okazało dres w środku. Gosciu zawsze zaczynał przyśpieszać jak go chcieliśmy wyprzedzić. Kumpel zacięty i próbowal kilka razy, a raz to nas tak przytrzymał ze prpwoe czołówkę z autobusem mieliśmy. Kumpel tak się wpienił że przyłozył mu w tyl golfa (dodam że samochód był ororowany). Popukał go tak 3 razu i gosciu się tak przestraszył że zaczol ucikać a my za nim.

Kolega miał trochę problemów z tym gosciem ale wkońcu się wykpił.

Ale jesteśmy pewni ze takiegu numeru drugi raz nikomu nie wywinie. A stray to go napewno skasował za rozwalonego Golfa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A mnie swego czasu jak jezdzilem etka 150 tak samo wkurzal gosciu co jezdzil gsxem 600.Jedzie przez miasto 30 na godzine to ja go probuje wyprzedzic a on odkreca rolke i cieszy sie ze ja nie daje rade.Co za palant :) W tym roku z kumplem pokazalismy mu o co chodzi i objechalismy go na zakretach u nas w miescie to mu mina zrzedla ze jego plastika golasy objezdzaja,pewnie wiecej nikogo podpuszczac nie bedzie.Takze wsrod motocyklistow ciecie malinowe tez sie zdarzaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah...

co prawda to prawda nie porzycza nigdy moto......i powybijać niedzielnych kierowców..

Kumpel dał mis ie przejechać mz etz 150 jeden zakręt przybrałbym babke z dzieckiem w wuzku

dobra dptam dalej

na budziku 110 a tu zakręt na srodku dupna kałuża ..chce zaznaczyć ze jedyna na odcinku 4km z prawej zaspa a z lewej babka wyjeżdżająca seicento...oczywiście droga miała szerokosci z 6m a ona jak to ona musiała zakręt wybierać ze aż na przeciwległy pas wjechała...no to ja po hamplu i gdyby nie ta zasrana kałuża to moto było by całe....niezły szlif przez 30 metrów:/....ocywiscie ja szlifowałem a moto koziołkowało..

A babka se pojechała:/........chamskie.....a mi odziwo nic nie było dwie dziurki w spodniach troche palce porozwalane kask do wyżucenia....wtedy sobie mówiłem że sprzedam wszstkie moto....akle co tam. po tygodniu znowu śmigałem na tej samej mz:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos czuje ze moze sie zaczas nagonka ma moja osobe za to co napisze :D ale co tam...

a nie pomysleliscie ze to my mamy komplexa jakiegos na punkcie tych z 4 kolkami??? ;)

sam jezdze i motorkiem i 4 koleczkami... nie mam zachowan "maniakalno depresyjnych" jak mnei wyprzedza motocyklista :mrgreen: a ja jade akurat corsa 1.2 16v:P bo z tego tez niewiele idzie wykrzesac....

natomiast jak jade motocyklem to juz nei lubie jak chce mnei cos wyprzedzic... kiedys scigalem sie z kumplem..on ma beeme m-power bodajze 3.2 litra i cos ponad 300 kucykow... do 140 bylem przed nim..pozniej juz niestety za nim... :| no i ;) dla niego!!! ale jak jade motorkiem i ktos probuje mi udowodnic ze jego 4 kolowiec jezdzi szybciej..no to z reguly udawadniam ze ssie myli (no chyba ze moj plecaczek zaczyna mnei napier... po kasku zebym zwolniil..no to chcial nie chcial odpuszczam.... :) )

moze tak samo mysla ci co nie maja 2 kolek.. a pokaze im ze moj sprzet jtez cos potrafi :mrgreen:

nie zebym bronil jakichs bezmozgow co zajezdzaja groge i probuja nas zepchnac na pobocze...

ja tamn zawsze bede za motorkami!!!!!!

ufff...

ale sie rozpisalem..

zebralo mi sie na przemyslenia:P

no to kto pierwszy mnie teraz zlinczuje?? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...