Skocz do zawartości

Aprilia RX 125??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A kilka zdjec naprawde solidnym aparatem by cos dalo??

Wyśłij na meil to pomyslimy. Ja miałem o tyle dobrze, że mam zawsze pd ręka bardzo dorych fachowców i jak sam czegoś nie ymysliłem to dawałem im i oni przynowsili mi juz zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem w posiadaniu Aprilii RX, ale z zestawem POLINI 160. Motocykl sprawował się bardzo dobrze od kiedy go kupiłem do końca sezonu (oprócz małych problemów z regulacją gaźnika). Z tego co słyszałem, są to bardzo wytrzymałe sprzęty a na pewno z Polini są bardzo mocne, mają prawie 40 kucy no i dobre zawieszenie. Mimo braku moich umiejętności na przyspieszenie praktycznie nie odbiegałem od kolesi na wyczynowych crossach, oczywiście jak zaczyna się jazda techniczna w terenie zostaję z tyłu :mrgreen: Jako nie doświadczony jeździec muszę przyznać, że nie trudno go opanować, jazda jest bardzo przyjemna i myślę że wytrawny jeździec też mógłby być zadowolony z jazdy na RX. Niestety moto ma też minusy. Jak dla mnie jest zdecydowanie za wysoka (mam 170 cm i ledwo sięgam do ziemi) i jak się okazało, trudno dostać niektóre części. Mechanik rozłożył mi silnik w moto kilka dni temu i nadal szuka pompki wody (sam ją wcześniej zmieniałem ale uszkodziłem plastikową łopatkę) i nie bardzo może znaleźć (albo jest drogo i szuka tańszej używanej). Takie rzeczy jak , tłoki, uszczelniacze, zębatki i inne można szybko dostać np. w motoromie, korbę i łożyska kupuję od ręki bo właśnie będę wymieniał. Ogólnie mówiąc polecam - ale wysokim :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie motocykle jakie wymieniłeś są z innej kategori.

-Yamaha DT125 to zwykłe Enduro cieszące sie popularnością i dobrą opinią ponieważ jest bezawaryjne i ma największą moc w stosunku do konkurencji (KMX,MTX,TS itp.).

-Aprilia RX125 to już taka mała "krowa" jest duża i wysoka ma zajebiste zawieszenie i dobrą moc(zwłaszcza po tuningu na 160ccm),moim zdaniem można śmiało powiedzieć że jest to coś wiecej niż zwykłe Enduro

-KTM EXC125-Najleprze wyczynowe Enduro w klasie 125ccm, nie ma sie do czego doczapić,moc i zawieszenie bezkonturencyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie chyba ździwisz zalezy gdzie zamawiasz z motoromie mają wszystko od ręki a jak sie zdarzy ze nie maja to w dwa tyg masz ale jeszcze mi sie tak nie zdarzyło zawsze na drugi dzien wysyłają a co do łancucha to tez miałem taki problem wysłał mi jakieś złomstwo ale to nie w motoromie tylko w SIEDLCACH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a  TM 125?? co o nim sadzicie :)

 

 

Hehe TM jest za*eb...sty póki chodzi! Ale zdobycie tanich części graniczy z cudem.

Sam posiadam TM85 i uważam że to udana konstrukcja (bardzo mocny silnik).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba warto też wymienic jeszcze jedną wade RX - nikasyl. oczywiscie wadą staje on się dopiero podczas uszkodzenia cylindra ponieważ taka naprawa kosztuje dużo więcej niż w przypadku zwyczajnej powierzchni.

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...