Skocz do zawartości

pomocy!!!! mam aprilie i problem !!!!!


KuBA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli nie wszystko jest ok

Zasadnicze pytanie: tak było od początku po tuningu, czy z czasem się tak zrobiło??

Ale 80ccm jest poszerzane.Co za tym idzie może dostać więcej mieszanki.Czyli większe przyśpieszenie,ale i większe obroty.

Chyba że masz jakąś inną hipotezę :banghead: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada nato ze cos nie nadaza za reszta... najprawdopodobniej gaznik

masz seryjny czy byl razem z kit'em?

najlepiej jak poczytasz manuala-powinny byc inf co jeszcze powinno zostac zmienione/ustwione

robiles to w warsztacie czy we wlasnym zakresie? jesli w warsztacie to ich problem i powinienes sie do warsztatu zglosic

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem jak sie zmieni sam tłok na wiekszy to układ korbowy bedzie niewywazony.

Jesli nie wyregulowałes gaznika do nowego wydechu i cylidra przypuszczalnie bedzie miał złą mieszanke.

Jesli nie uzywaz filtra to zmnieszy sie podcisnienie i znowu bedzie zle.

jesli masz za duzy wydech (od jakies wiekszej pojemnosci) motocykl bedize sie grzał i palił wiecej nie bedzie wysokich obrotow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada nato ze cos nie nadaza za reszta... najprawdopodobniej gaznik

masz seryjny czy byl razem z kit'em?

najlepiej jak poczytasz manuala-powinny byc inf co jeszcze powinno zostac zmienione/ustwione

robiles to w warsztacie czy we wlasnym zakresie? jesli w warsztacie to ich problem i powinienes sie do warsztatu zglosic

On tego nie robił tylko poprzedni właściciel, a on kupił już taki wadliwy motor. W takiej sytuacji nie wiemy nawet czy coś się zepsuło, czy robota była przeprowadzona nieprawidłowo :banghead:

 

Sprawdziłeś jak wygląda świeca :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odys qr*a mówiłem nie kupuj apy :) Druga apa drugi problem :)

 

Jak czyściłeś gaźnik to może coś Ci się przekręciło... wyreguluj go ...jak nie potrafisz to jedź do kogoś i niech Ci to zrobi :roll:

Ostatnio coś się sprzęgłem bawiłeś... może sprzęgło Ci ciągnie... ale nie sądze żeby to aż tak zwalniało moto...

 

Teraz na dodatek zaczęła się dławić i gasnąć.... no ja nie mam już żadnych pomysłów... musze w końcu do niego się skoczyć i zdam wam relacje co się dzieje :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...