Skocz do zawartości

Transalp- tak czy nie?


Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy jeździł Africa Twin i stwierdził, że motocykl jest za duży (a kawał chłopa z niego). Jeżeli Transalp jest podobnych rozmiarów (nie mam porównania) to może być problem. Chodzi głównie o to, żebyś zrobił "przymiarkę" czy sobie poradzisz. Środek ciężkości jest dość wysoko i trzeba chłopa, żeby z tym walczyć (nie w czasie jazdy, ale głównie na parkingu lub po glebie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transalp jest o wiele przyjemniejszy dla ludzi o niższym wzroście. XRV 750 ma skoki zawieszeń po 220 mm z przodu i z tyłu, wysokość od ziemi do siedzenia również jest większa niż w transalpie. Transalp ma mniejsze skoki zawieszeń, jest niższy i bardziej poręczny, jest jakby cywilna wersją Africa Twin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 196cm wzrostu i 100kg wagi.Moze to wystarczy?Mam jeszcze jedno pytanko:czy Trampi nie bedzie zbyt "trudnym" motocyklem na poczatek.Jak sie ma zestawienie Dr800, Dr650, Klr500 itp. z Transalpem???Moze ktorys z tych wczesniej wymienionych bedzie lepszy(bardziej przyjazny)?Myslalem tez o PC800 ale chyba nie jest zbyt znany i ciezko o opinie na jego temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako pierwszy motocykl Transalp będzie chyba najlepszy. Siedziałeś kiedyś na Africe ? naprawdę kawał motocykla. Wzrost masz nawet odpowiedni ale africa ma stosunkowo wysoko położony środek ciężkości co nie ułatwi prowadzenia przy bardzo małych prędkościach. Transalp jest na prawdę spoko. Dr-y też są wysokie zostaje jeszcze KLE 500.

Też bardzo fajny motocykl no ale niech się wypowie jakiś użytkownik KLE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenere moze byc ale Super Tenere odradzano mi na poczatek.Ponoc juz trzeba troche pojezdzic by nie zrobic sobie krzywdy.Nie wiem ile w tym prawdy.Jedno wiem na pewno- kocham motocykle ale tez czuje przed nimi respekt.Wole powoli zwiekszac umiejetnosci i sluchac rad "starych wyjadaczy" niz jezdzic na wozku.Myslisz ze tenerka bedzie oki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...