Skocz do zawartości

Bułgaria - sierpień 2005


Marlew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

R6 bedzie gotowa dzisja na 18 jutro jade jeszcze kupic nowe buty -wybór padłna SIDI Vertigio ' date=' czekam na przesyłke ze zbroją bo podobno tam za goraco na skóre wiec bede jezdzil w zbroji - zbyt szanuje swoje zdrowie zeby smigac tylko w t-shircie :)[/quote']

 

Ile dajesz za zbroje? W Wawie jest fajna za 320... ale chyba i tak będę jechał w T-shircie jeansach i ochraniaczach na rolki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marlew, powieważ jako jedyny jedziesz z Tankbagiem, więc może weźmiesz jakiś dyżurny litr oleju? Albo chociaż z pół?

 

PS. MArek, dryndnij do Jacka, może coś mu się poukładało?!?

 

PS2. PAnowie zbrojni: A kiedy planujecie jeździć w tych zbrojach? I gdzie poutykacie kurtki i spodnie?

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marlew' date=' powieważ jako jedyny jedziesz z Tankbagiem, więc może weźmiesz jakiś dyżurny litr oleju? Albo chociaż z pół?

 

PS. MArek, dryndnij do Jacka, może coś mu się poukładało?!?[/quote']

 

Dla Pabla to trzeba bańkę wziąć do R6 :):):( a ja i tak 1 l wezmę to w razie czego sobie poradzimy

Klocki wezmę dla Ciebie lub dla mnie

do Jacka zadzwonię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko uważaj z tą zbroją żeby cię nie zwodzili przez pół roku że już ją wysłali a się okaże' date=' że nikt tego nie wysłał...[/quote']

 

dla mnie sprawa jest prost ajezeli zbroja nie dojdzie do jutra do 16 tak jak obiecali to kupuja ja w rapidzie co prawda 100 drozej ale trudno - a przesyłki poprostu nie odbiore i tyle :)

 

Maniek - jak to kiedy : jak sie zrobia gorąco to skore przypinam pod pająka i jade w zbroji a spodnie zostawiam skórzane - a na miejscu jak bedziemy smigac po okolicy to wogole skory nie bede zabieral - jeszcze docenisz moja zbroje :(

 

Proponuje zrobic mini konfernecje na gg lub telefonicznie i ustalic kto bierze klucze kto spray itd bo po co kazdy ma brac to samo i obciazac motocykl niepotrzebnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarezerwowałem nocleg w hotelu Galicja w Dukli (jakieś 10-20 km od granicy) mamy pokój 3 osobowy za uwaga 90 pln  ;)  aż się boje...

Z kolację czekają do 21.00 więc musimy wyjechać o tej 17 z Wawy

 

Jak napisałem ta rezerwacja już zrobiona ale... właśnie dostałem maila z hotelu Dobra na Słowacji nad zalewem gdzie nocowaliśmy wracając z Turcji w zeszłym roku...

cyt"Ano jest volnĂ˝ 3 osobovy pokoj.

Napiste, ci homĂĄm rezervovat.

S pozdravom TrybulovĂĄ.00421 903 634 670"

 

 

 

faktem jest że to jakieś 50 km dalej ale za to lepsze piwo, kolacja i poranna kąpiel w zalewie :) (i czesnakowa dla Mańka :( )

 

I teraz pytanie czy damy radę wyjechac o tej 17 i do powiedzmy 21 czyli w 4 godziny zrobić 400 km z tankowaniami i podlewaniem krzaków po drodze - jeżeli damy radę to ja osobiscie wolałbym tę Słowację zwłaszcza że namówiłem Pawła Borutę na spędzenie tam paru dni więc mógłby z kolacją zaczekać :(:);)

 

więc???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek ja jestesm za słowacja - dla mnie zaden problem dojechac tam - zastanawiam sie tylko czy przyjezdzac do was do warszawy i razem pojedziemy czy smigac samemu i spotkac sie juz w hotelu na słowacji lub na granicy

 

[ Dopisane: Wtorek Lipiec 26, 2005 10:00 am ]

Tylko uważaj z tą zbroją żeby cię nie zwodzili przez pół roku że już ją wysłali a się okaże, że nikt tego nie wysłał...

 

no coz, niezajarzył...

 

no coz -pocałuj mnie w dupe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy Rade Maniek - Ja od raan przyjezdzam do Marka do warszawy i jade z wami - takz epostaraj sie an ta 17 bo wiesz ze mam problem z swiatłami i po ciemku kiepsko mi si ejedzie

 

ps a zabierasz ciemna szybke do kasku - jak zastanawiam si ejak j azapakowac zeby nie połamac i miec pod reka n awymiane ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy Rade Maniek - Ja od raan przyjezdzam do Marka do warszawy i jade z wami - takz epostaraj sie an ta 17  bo wiesz ze mam problem z swiatłami  i po ciemku kiepsko mi si ejedzie  

 

ps a zabierasz ciemna szybke do kasku - jak zastanawiam si ejak j azapakowac zeby nie połamac i miec pod reka n awymiane ??

 

Pablo - mówiłem - po ciemku nie jezdzimy i to jest obligatoryjne! ja mam tylko ciemną szybkę i po zmroku nawet zegarów nie widzę...

od 17 zaczynamy szukać w trasie noclegów tak zeby o 19 juz spokojnie pic winko na hotelowym tarasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz -pocałuj mnie w dupe

 

Załatwcie wymianę zdań na PW' date=' albo w temacie w piwie.

 

Pozdro[/quote']

 

sprawe niech zalatwi z Ario, ja tylko udostepniałem konto, reszta mnie wali, aczkolwiek tez wk..wia. Z mojej strony koniec tematu, nie ten poziom.

I miłej podrozy zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
No wrócili i się nie chwalą....

Oj Damian, bo na razie walczymy z bólem głowy i przyzwyczajamy sie powoli do braku alkoholu (i innych rzeczy :() we krwi...

 

Było zajebiście, a najlepszym podsumowaniem wyjazdu był tekst: " na śniadanie idziemy czy jedziemy? jedziemy bo Pablo jest zbyt pijany żeby iść..."

Przekonalismy z Mańkiem nastepną osobę że jazda w klapkach T-shircie i krótkich spodenkach jest świetną zabawą zwłaszcza "pod wpływem"...,

przez całą drogę nie zapłaciliśmy żadnego mandatu dzieki znanej zasadzie - jechać tak szybko żeby radar nie zdążył namierzyć...,

okazało się że Trasa Fogaraska jest w tej chwili dostepna raczej wyłącznie dla enduro co niektórzy z nas przypłacili częstym haftowaniem na poboczu...,

już wiemy że jazda na skuterze wodnym na falach jest równie zabawna jak jazda motocyklem...

i jeszcze wiele różnych rzeczy o których napiszemy ;)

 

Osobiście nabazgrzę w innym temacie o paru niesłusznych opiniach na temat B12 - np to że dużo pali - w naszej grupie R6, GSXR1000 i B12 właśnie bandit palił najmniej...

 

ale chwilowo ciężko się zabrać za cokolwiek ufff

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...