Skocz do zawartości

Crash


bols2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znam te foty Audicy i oto moje przemyslenia:

 

1) Nigdzie nie ma sladu nawet KROPELKI krwi.

 

2) Auto sunelo, albo koziolkowalo po ziemi - gdzie sa w takim razie slady po szorowaniu? Czesci niby porozrzucane, ale nie ma zadnych rys... moj rower wiecej sladow zostawia jak w lesie hamuje.

 

3) Brak plam po takich rzeczach jak: benzyna, oleje, plyn hamulcowy, plyn z chlodnicy, plyn ze spryskiwaczy... ktores z tych zbiorniczkow musialo przy takim uderzeniu peknac.

 

4) Gdzie jest szklo? Ok na jednym zdjeciu widac w rogu popekana przednia szybe, ale co sie stalo ze szklem z bocznych szyb? Gdzie szklo od reflektorow? Pozamiatali? W lesie?

 

5) Zdjecie z wyrzuconym silnikiem. Lezy sobie silniczek, a w kolo nienaruszony porzadek igielek. Podjechal dzwig, opuscil ostroznie silnik i szybko uciekl. A moze teleportacja?

 

6) Nie wiem ile Audi ma poduszek, ale w kierownicy to ma na 99% seryjnie. Chyba, ze to z Polski auto i mu wczesniej ukradli.

 

Te kilka aspektow powoduje, ze akurat w te zdjecia troche mi sie nie chce wierzyc. Wygladaja realistycznie, ale nurtuje mnie tych kilka "drobnostek".

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) Auto sunelo, albo koziolkowalo po ziemi - gdzie sa w takim razie slady po szorowaniu? Czesci niby porozrzucane, ale nie ma zadnych rys... moj rower wiecej sladow zostawia jak w lesie hamuje.

 

zanim nasze kochane sluzby przyjechaly na miejsce, wszystkie slady zostalu zatarte przez tate nature..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to auto w polsce robili,ze sie na pol przelamalo i zadna z conajmniej czterech poduszek nie wybuchla.Nie wiem jaka wartosc dowodowa maja wskazania obrotomierza i predkosciomierza-ale wskazuje on 100km/h i 2000obr/min.To chyba nie sa wystarczajace wartosci do zrobienia takiej masakry?Poza tym faktycznie brak jakichkolwiek sladow na podlozu,jakos to dziwnie wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem pod wpływem dość silnego zderzenia czołowego z wiekszym pojazdem nastepuje dosc mocy odrzut (przy wiekszej predkosci oraz sile mozliwy mały lot ).Chodz gdy 2 raz spojrzałem na te foto też wydały mi sie troszke mniej realistyczne choć do końca nie mam pewności :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, ludzie. Prawdziwy wypadek, w ktorym gina ludzie wyglada duzo mniej spektakularnie niz serwuje to wszystkim Holywood. A do takich filmow jestesmy chyba przyzwyczajeni? Ile wypadkow juz widzieliscie kiedy samochod obwijal sie dookola drzewa i rozpadal na kilka czesci? A ludzie ginacy w takich wypadkach czesto nie maja nawet ryski na skorze, gina od obrazen wewnetrznych.

A juz na pewno nie jest obchlapane krwia pol lasu i 200 m² ziemi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale na tapicerce chyba mozna by sie spodziewac jakichs sladow? Ogolnie zdjecia wygladaja realistycznie... Nurtuja mnie tylko te niescislosci - krew jeszcze przebole, ale co z reszta? I jeszcze jedna uwaga... gdybym byl wierzacy to bym sie modlil zeby to byl fake...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie chcialem wrzucic opinieo felach,ale balem sie ze mnie zakrzyczycie;)Ale teraz sie juz nie boje i mowie ze fele sa calkiem,calkiem-tu sie puknie mloteczkiem,tam troszke kitu i pojda za pare stowek na sobotniej gieldzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...