Skocz do zawartości

Honda XL 650


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Długo zbierałem się do napisania tego tematu. Chciałbym się czegoś dowiedzieć o Hondzie Xl 650. Szukałem w archiwum, po całym necie ... nie ma praktycznie nic ;) . Dlatego mam do Was kilka pytań ;)

 

:arrow: Jakie są osiągi tego motocykla??

:arrow: Jakie są jego wymiary i waga ??

:arrow: W jakich przedziałach cenowych moge dostać ten model ??

:arrow: I chyba najważniejsze pytanie... czy nie doznam jakiegoś "szoku ;) " po przejściu z Hondy Mtx na taką "Krowe"

:arrow: Czy opowieści o padającym rozrządzie są prawdziwe?? Jak tak to co ile trzeba robić remont??

 

Mam nadzieję, że ktoś się skusi i odpisze, bo jest to dla mnie baardzo ważne. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są osiągi tego motocykla??

38KM jakies 140 km/h

I chyba najważniejsze pytanie... czy nie doznam jakiegoś "szoku  " po przejściu z Hondy Mtx na taką "Krowe"

Bedziesz miał na początku problemy z przyzwyczajeniem się do duzo wiekszej wagi motocykla.

Sam kiedyś jak miałem MTXa mój kuzyn miał XL 600 albo 650 i czasem jeździłem to mnie najbardziej szokowała charakterystyka silnika bo ciągnie juz od samego dołu i to całkiem mocno. Oczywiście jest to motocykl bardziej turystyczny niż wyczynowy i silnik jest bardzo przyjemny i łatwy do opanowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałek, a może pamiętasz czy to jest wyższe od Mtx??

Właśnie mi jest potrzebne moto do wypadu w las (nie ciągnie mnie ostry teren...) i jak będe miał prawko to do miasta ;)

Najbardziej boje się takiego "zrywu" do przodu i wysokość siedzenia... Nie miałem jeszcze chyba nigdy do czynienia z moto które ma takie kopyto ;)

 

Ps.: Strzałek, szybkiego powrotu do zdrowia życzę ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegoś takiego jak xl650 -no chyba że xl650v transalp

jest np xl600,xr600,xr650,nx650

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałek, a może pamiętasz czy to jest wyższe od Mtx??

Ja miałem podwyższanego MTXA (wyglądał jak Twój) i nie zauważyłem różnicy w wysokośći, a nawet wydaje misie że była niższa chyba troszeczke (albo już ie pamietam :roll: )

Ps.: Strzałek, szybkiego powrotu do zdrowia życzę  

Dziekować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegoś takiego jak xl650 -no chyba że xl650v transalp  

jest np xl600,xr600,xr650,nx650

 

Też mi sie tak zdaje!

 

Teraz pytanie - Strzałek o jakim modelu mówisz bo są 3 i praktycznie karzdy ma inna charakterystyke!?

R , LM , RM?

 

 

Cart_men-

Jak poszukasz we wcześniejszych postach to pisałem juz o XL600!

 

Zajrzy na strone www.xl600.de tam duzo jest tylko że po niemiecku ale prawie wszystko!

 

Ja jak najbardziej polecam te moto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie LM! Najcięższa i najlepszy do turystyki!

Posrednia jest RM ale najlepsza do jazdy po drodze i terenie jest R!

Lekka dobrze sie prowadzi i naprawde jest niezawodna!

 

Każda jest dobra ale trzeba wybrać do czego ma służyć!

Mojim zdaniem pośrednie rozwiązania nie sprawdzaja się! Np. opony wielosezonowe! ;)

Ale to jest moje zdanie!

Jak by co to pytaj śmiało! W miare mozliwości pomoge!

Zajrzyj na stronke XL tam jest wszystko!

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba wybór padnie na XL 600 R. Chłopaki dzięki za pomoc ;) mam jeszcze pare pytań ;)

:arrow: W jakich cenach chodzą te sprzęty ;) ??

:arrow: Czy naprawde pada w nich rozrząd??

:arrow: Ciufa ile chcesz za swoją XL?? ;)

 

Ps.: Ma może ktoś filmy z tym moto?? Jeżeli tak to bardzo bym był wdzięczny za przesłanie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XL chodzą tak koło 4.500 i wiecej!

Ja w swojej nic nie robiłem z rozrzadem! Jedynie łańcuszek (normalne)! Niedawno miałem rozebrany silnik i wałek spox! Ale słyszałem też że są problemy w tych modelach tylko nie wiem czy czasem ktoś nie myli tego z 500ką! Niewiem! Ja nie miałem takich problemów! ;)

Jeśli co to skrzynia biegów (ale to z własnej winy) ;) i impulsator (cewki w silniku)!

Cena na priv!

Jeśli jeszcze coś chcesz wiedzieć to wal śmiało!

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XL chodzą tak koło 4.500 i wiecej!
a o jakim roczniku mówisz??

 

Kurde może być problem :? ... słyszałem że te sprzęty są tańsze :roll: ... chyba się jednak przeliczyłem ;) Jakie Enduro proponowalibyście za 3500-4000?? :? Nie koniecznie 600 pojemności... bo ta cena mnie troszke zaskoczyła :| chociaż czego mogłem się spodziewać po takim moto....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...