Skocz do zawartości

zakup 50 cm co wybrać?????


Gość Mateusz2005
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Matusz słuchaj masz już 17 lat w tym roku i tak już sobie nie pojeździsz, Już nie masz 14 lat żeby zastanawiać się nad 50cm3 ( rozumiem jeszcze enduro bo tutaj zabawa na czym innym polega , ale 50 to i tak za mało) dlatego takie są nasze opinie , wyobraź sobie w przyszłym roku będziesz miał już 18 lat ( poważny wiek), Mówisz że interesuję Ciebie jazda szosowa, a tutaj niestety potrzebna jest większa moc która m.in. daje większą przyjemność z jazdy. Powiem szczeże że jakbym miał się zastanawiać nad przecinakiem o pojemności 50 cm3 a skuterem - to wybrałbym skuter.

Odnoszę wrażenie że zobaczyłeś gdzieś RS i strasznie się na nią napaliłeś - bo fajnie wygląda a jeśli chcesz coś o nij wiedzieć to Ja niestety nic Ci o niej nie powiem , oprócz tego że jest głośna (jak kosiarka), bardziej awaryjna niż GS,będziesz na niej śmieśznie wyglądał bo jest przeznaczona raczej dla 14 latków niż 18 latków. ale jeśli tak bardzo Ci się podoba ... w końcu żyjemy w wolnym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gratulacje :banghead:

Niektore posty sa tak zalozne ze wogole nie chce mi sie ich komentowac :!:

Mam 2 RSki jedna jezdze 5 lat a druga rok i mam 190cm wzrostu i 18 lat(powazny wiek :) ) i jeszcze nikt nie powiedzial ze smisznie wygladam i sie z tego nie smieje,bo kazdemu sie obydwie podobaja.A co d tej "AWARYJNOŚCI" to tez jest smieszne.W RS zrobilem 18tys km i dopiero kapitalak i jakie kolwiek regeneracje czy wymiany nie porownujac tego do moto wiekszej poj.Z dziwkiem sie zgodze.Wiec racja pomyslcie zanim cos napiszecie:P

Dziekuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rs-ka wcale nie jest taka mała ale 190 cm to już chyba małe przegięcie , z takim wzrostem to sie spokojnie nadajesz na 1100. na rs wygląda sie dobrze nawet jak sie ma 175 cm wzrostu. ok, rs to fajny motor dla początkujących ale po przejechaniu 18 tys km chyba naprawde czuc brak mocy jak dla 18-latka.

ja też teraz osobiscie namawiałbym za tą kase na DT z nowszych rocznikow albo aprille RX. troche kasy zostanie wiec kupisz sobie jeszcze kask i buciory z sendami nie miałem do czynienia wiec sie nie wypowiadam

a suzuki rg 50 - to cos takiego istnieje? myslałem że wszystkie suzi rg to 80 zarejestrowane jako 50 :banghead:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec racja pomyslcie zanim cos napiszecie:P

Kolego to Ty pomyśl zanim coś napiszesz,

Nie jestem jakimś wielkim specem od mechaniki ale Gs przejedzie 50 tys i dopiero wtedy będzie potrzebował remontu, przecież to jest oczywiste iż silniki czterosuwowe są mniej awaryjne niż dwusuwowe nawet nie zagłębiając się w budowę.

Masz rację tylko w jednej kwestii , nie będe więcej kometnował postów dotyczących RS Nsr itd. Szczególnie iż są tu forumowicze którzy jeździli 125 kami i GS ami - mogą troszke powiedzieć o różnicach w eksploatacji i samej jeździe.

I przecież nikt Ci nie namawia na zmianę motocykla, jeździj na swoich Rs kach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 RSki jedna jezdze 5 lat a druga rok i mam 190cm wzrostu i 18 lat(powazny wiek ) i jeszcze nikt nie powiedzial ze smisznie wygladam i sie z tego nie smieje,bo kazdemu sie obydwie podobaja.

no mysle ze raczej smiesznie wyglądasz przyklejony do baku jadąc 80km/h, poza tym nie rozumiem jak w ogole mozna przez 5 lat i 18000km jeździc ciagle na tym samym zwłaszcza jesli to ma 0,5KM :banghead:

Mateusz2005 proponuje ci raczej enduro i to wieksze niz 50cc, 125cc przynajmniej i to wystarczy ci taka yamaszka dt 125 którą za 6000zł na pewno dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja takie cos zasugeruje: kup sobie jakas Jawke, Ogara czy cos w tym guscie za jakies 300zl, naucz sie na tym jezdzic, a potem zrobisz prawko i bedziesz mial kase na wiekszy motor.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość McPiteroS

Ja na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad jakąś Aprilią RS50. Miałem okazje się przejechać, i naprawde godna polecenia. Słyszałem również, że Derbi GPR są niezłe, ale myślę że ja kupiłbym RS50. Odblokowana naprawde dużo potrafi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

powiem szczerze że ten post kolegi troche mi pomogł gdyż sama mam ten problem tylko ża mam 16lat a nie 17 :cry: ale co tam rok dłuzej wytrzymam jak ja bym miała możliwośc kupić w tej chwili moto to wybrałabym to :

 

http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=37709229

 

podoba mi sie na maksa aprilki tez są fajne choć wszyscy mowią że to takie smieszne jest ale nie dla mnie. Mam nadzieję ze kolega dokona dobrego wyboru i bedzie zadowolony życze Ci tego sobie tez hehe :twisted:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...