Skocz do zawartości

Cb500 nowy zakup


Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Na co szczególnie warto zwrócić uwagę? Jak pojadę oglądać motor. Rożne rzeczy czytałem, od tarcz po zawieszenie. 

6 minut temu, przemek96 napisał:

W tych 500 najgorsze jest to, że mają bardzo dużo właścicieli... jeden coś zrobił przy moto, inny to tylko przejeździł i sprzedał. Jeżeli stan techniczny będzie spoko to ja bym brał. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystko musisz zwrocic uwage i wylapac jakie czesci musza byc wymienione, zaczynajac od sprawdzenia stanu oleju w silniku a konczac na wrazeniach z jazdy - prowadzeniu, hamowaniu, zmianach biegow. Dobrze jest miec ze soba miernik dla sprawdzenia poziomu ladowania na akumulatorze przy zapalonych swiatlach i silniku i potem ze zgaszonym silnikiem przy zapalonych swiatlach co ci da pojecie o stanie akumulatora. Stan opon jest tez wazny bo tanie nie sa. 70 tysi dla tego silnika to nic nie jest jesdli olej byl systematycznie wymieniany, silnik powinien ccho pykac na wolnych i zwawo sie wkrecac bez zadnego klekotania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2024 o 14:48, Adam M. napisał:

Na wszystko musisz zwrocic uwage i wylapac jakie czesci musza byc wymienione, zaczynajac od sprawdzenia stanu oleju w silniku a konczac na wrazeniach z jazdy - prowadzeniu, hamowaniu, zmianach biegow. Dobrze jest miec ze soba miernik dla sprawdzenia poziomu ladowania na akumulatorze przy zapalonych swiatlach i silniku i potem ze zgaszonym silnikiem przy zapalonych swiatlach co ci da pojecie o stanie akumulatora. Stan opon jest tez wazny bo tanie nie sa. 70 tysi dla tego silnika to nic nie jest jesdli olej byl systematycznie wymieniany, silnik powinien ccho pykac na wolnych i zwawo sie wkrecac bez zadnego klekotania.

Dzięki za info. Trochę na innych stronach czytałem. W końcu kupiłem cb600f, jedyny mankament to muszę tylnia oponę wymienić ze względu na wiek. A reszta super stan. Teraz rozglądam się za oponą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...