Skocz do zawartości

Posiadacze Kawasaki VN 750 łączcie się!


Gość Maryanek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki :wink: . Korzystaj z wolności :icon_biggrin:. Są tacy, którzy ci zazdroszczą :icon_mrgreen:.

pzdr

PS. Myślimy o jakimś spotkaniu VNów po wakacjach?

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

 

 

Oczywiście, że w drodze w wolnych chwilach wieczorami lub weekendy. Co do nawijania kilometrów to zrobiłem ostatnio trasę: wielkopolska-Cieszy-Słowacja, aż na Spisz - wielkopolska. Razem 2200 km przez 5 dni. Polecam przejazdy małymi asfaltami przez górskie przełęcze na Słowacji, widokowa sprawa.

 

 

Hil.

 

Może ktoś ma fajną propozycję na wyjazd w ostatnim tygodniu sierpnia? Możę Łotwa, a tam Kurlandia?

Tak sobie troszeczkę jeździmy: http://motowyjazdy.ubf.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łotwę polecam i Litwę też. Ładnie tam, dobre drogi, ruch mniejszy niż u nas, ceny podobne. Stosunkowo niedaleko, bo do Rygi ok. 700 km. Bywam czasem katamaranem służbowo.

Ostatni łykend sierpnia dla mnie odpada, bo muszę popracować :) Zresztą nie wiem, czy odważyłbym się na tak daleki (dla mie świeżaka) wypad na moto.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie ponownie,

 

wróciłem, nawinąłem 1200 km po Bieszczadach – REWELKA – wszystkim gorąco polecam.

A na marginesie: wszystkie vn w drodze? Dlaczego nikt nie pisze? Co ze spotkaniem?

 

pozdro

 

 

Witajcie!

 

Nie piszę, bo dalej nie jeżdżę mimo tak wspaniałej pogody. Dalej mam kłopoty zdrowotne i tylko tęsknie patrzę jak moto rdzewieje. Myślę jednak, że zlocik lub wspólna wyprawa wreszcie się urodzi. Pewnie teraz - w pełni sezonu urlopowego wielu z nas rodzinnie śmiga i wojażuje.

 

Pogody ducha

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z powodów głównie pracowych w sierpniu raczej wypadam :crossy:. Wrzesień to jeszcze ciepły miesiąc a więc może ... Najlepiej gdzieś w środku RP.

Niech decyduje większość :biggrin:. W końcu "o take Polske walczylim" :biggrin:.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam!

Też jestem "posiadaczem" Vulcanika :icon_mrgreen:

(w woli wyjaśnienia - ja jeszcze mieć nie mogę - wiek, występuję w imieniu mojego ojczulka ;), który niedługo tu dołączy)

Edytowane przez stamp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby nie było chętnych do stworzenia "podgrupy VN" w Borkach?

Panie i panowie - przemyślcie to szybko i rezerwujcie miejsca. Link do Borków jest w moim poprzednim poście.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...