Skocz do zawartości

Africa Twin czyli niech zyja V - idlaki


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki

Trudno sklasyfikowac Afrike (bylem przyzwyczajony do dzialu NAKED/SPORT/TURYSTYK) witam wszystkich "turystycznych endurowcow".

Pierwsze wrazenia z jazdy: siedze wysoko i widze ponad dachami katamaranow no i ten dzwiek V-twina.

Aha cos wiecej o moto - RD07 '94, przebieg - duzy, w 99% oryginal.

Licze na wasze uwagi dotyczace tej maszyny - na co uwazac, eksploatacja itp

Foto wkrotce.

 

PS - szukam kogos handlujacego gratami do Afriki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER

Też gratuluje zakupu. Długo zastanawiałem sie czy wybrac XRV czy XTZ, wybrałem wiadomo co (jest w podpisie). Oba te motocyklem maja "plusy pozytywne i negatywne". Ale oba są zajbiste!!! I najlepsze jak na polskie warunki ;) ;) ;) (moim zdaniem) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieralem miedzy XRV - XTZ - DR Big, wybralem to co wybralem, czy dobrze? - zobaczymy, na razie nakrecilem tylko 100 km wiec trudno o jakies miarodajne opinie, jezdzi sie fajnie, zajebisty dzwiek silnika.

Jedno jest pewne - niewazne co bym wybral ale na pewno byloby to duze enduro - na polskie drogi (czyt. dziurawe drogi) jest IDEALNY.

PS - XTZ tez fajne moto, ponoc niezle sie zbiera i objezdza niektore "plastiki".

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak odczucia po przesiadce z 1100 na 750 ? twin twinem, ale 1100 tez powinien byl miec silny dol z racji na pojemnosc ?

 

Pytam bo wlasnie mam zamiar zrobic odwrotna przesiadke z V-800 na R4-1200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zephyr 1100 byl szybszy i zrywniejszy, mial bardzo mocny "dół" (tylko 98KM z 1100 ccm) ale dopiero po przesiadce na Afrike mam frajde z jazdy, nakedem jazda powyzej 130 km/h byla troche meczaca, na nasze drogi tylko enduro.

Nic nie ujmujac Kawasaki (nie mialem zadnych problemow z Zephyrem) Honda jest pod wzgledem jakosci o półkę wyzej. Oczywiscie sa wyjatki - ale one tylko potwierdzaja regole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...