Skocz do zawartości

Właściciele Hondy CX MELDUJCIE SIĘ!


Rekomendowane odpowiedzi

Dla turbo jest to normalne zużycie paliwa, w przeliczeniu na KM to jednak nawet Koszmarek pali dużo więcej. Nic za darmo, każdy dodatkowy koń musi jeść.

A tak poważnie duży problem dla właścicieli CX z większym przebiegiem do głośne zawory, nawet po kilkakrotnym ustawianiu luzów zaworowych po odpaleniu słychać stukanie. Po kilku miesiącach poszukiwań tego dzięcioła znalazłem i teraz nie mam z tym żadnego problemu.

Nieszczelna pompa wody ( właśnie szybko staje się nieszczelna z powodu dosłownego zastosowania wody zamiast zalecanego przez producenta) wymaga umiejętnej !!!wymiany reperatury i przy okazji uszczelki pokrywy tzw. Oringa.

I to byłoby na tyle .

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. To znowu ja i mam temat.

W załączeniu fotka na której jest śruba regulacji mieszanki. Właśnie takiej śruby potrzebuję a szczególnie potrzebuję sprężynkę i oring.

Jeśli ktoś może mi odsprzedać taki komplecik to proszę o maila: [email protected]

 

 

 

Przy lewym gaźniku oring widoczny na zdjęciu był przerwany i wpadł głębiej niż powinien, poza tym przy śrubie nie było sprężynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Witam! Mam Hondę CX 500 '80 i chciałbym nawiązać kontakt z innymi właścielami' date=' żeby pogadać, może gdzieś się spotkać, pogrzmieć po drogach :P[/quote']

 

Pogrzmiec!? CX-em???hahahahahaha :lol:

pogrzmiec, to pogrzmi conajwyzej serwisant!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co raz trudniej przeprowadzać reanimację, nawet z "kroplówką" do dolotu.

Bry =)

Eeeee tam Panie Mirek nie narzekaj Pan tak! Nie bylo przecie az tak zle jeszcze w Borkach bynajmniej :P Ledwo maslaneczke obrobilem i juz chwytala na jeden gar...

POZDRO z krainy podziemnej pomaranczy :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ale Cie, rzorzo na luksusy zebrało :D A pisałem już, że zimą się cx-em nie jeździ, bo chłodnica się rozszczelnia :D

Nie znam parametrów tych "grzałek", a sądzę, że od poboru prądu zależy miejsce i sposób ich podłączenia.

Ja z kolei zaczynam przymierzać się do niezbędnych zakupów i na pierwszy ogień idą opony, na obecnych pod koniec sezonu jazda była już trochę hardkorowa :mrgreen: . Co macie, jak się na tym jeździ, ew. co zamierzacie kupić? Wiadomo, że nie muszą to być gumy do ekstremalnej jazdy, choćby z mojego powodu :D , bo przecież nie z powodu braku możliwości kochanej babci :)

Pozdrawiam

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie manety podłączyłem do akumulatora, bo nie chciałem rozpaprać kabli przed dzisiejszą jazdą. Dzisiaj pojeżdziłliśmy z AndyTDM parę godzin i co mogę powiedzieć o manetach to że przyjemność "zimowej" jazdy zwiększa się o 100% ( czyli łącznie do 100000% ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byliście na Bazarze w Łodzi? Jak wrażenia? Po raz kolejny była do sprzedania zielona CX-a bez przedniej owiewki, z inna lampe i zegarami. Wyszedł z tego całkiem zgrabny naked. Stelaż pod kufry do CX 120 zł, widziałem też lampe tył, tarcze hamulcowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...