Skocz do zawartości

Suzuki 750 IZUMA


Rekomendowane odpowiedzi

chodzi mi o nakeda suzuki 750 w japonii nazywanego IZUMA

dane techniczne znam

chcialbym dowiedziec sie takich spraw jak: spalanie w trasie z predkosciami 120 - 130, czy bira olej , wady wrodzone, zachowanie z pasazerka i kupa bagazy, czy tylne amortyzatory sa w porzadku, hamulce, zachowanie w zakretach, korozja, a moze dac sobie spokoj i kupic 5-biegowe ZR7

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Rafik :mrgreen:

 

Sam ostatnio szukam materiałów na temat Inazumy 750 i 1200 :mrgreen:

 

Jakbyś chcial to zapodam Ci kilka linków do zagranicznych stron :mrgreen:

 

Piękny motocykl, klasyk w każdym calu :mrgreen:

 

Co do spalania, to na jakiejś stronie wyczytałem, że przy prędkościach rzędu 120-130 km/h połyka 6-6,4 litra na 100 km, co wydaje mi sie wynikiem dosyć dobrym jak na golasa z takim silnikiem i o takiej mocy :mrgreen:

Oczywiście potrafi tez wciągnąc 11, ale cóz jestem skłonny mu to wybaczyć :mrgreen:

 

Mam tez krótki filmik z prezentacja GSX 750 ( z niemieckiego MOTORBIKE'a)

 

Nie wiem jak model 1200, który cholernie mi sie podoba, ale jakos cieżko u nas o egzemplarz z tym silnikiem, prędzej trafisz na 750 niż 1200 :mrgreen:

 

I przyznam szczerze, ze ceny Inazumy sa dosyć korzystne na rynku motocykli używanych, co mnie baaardzo cieszy :mrgreen:

 

Pozdrawiam :buttrock:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Rafik podam Ci kilka linków dotyczących GSX 750 - 1200 Inazuma :mrgreen:

 

Przewaznie są to strony niemieckojęzyczne, ale jest tez jakaś francuska, czeska itp :mrgreen:

 

Chyba na niektórych stronach jest możliwość zmiany języka na "ynglisz" :mrgreen:

 

Zapewne niektóre z tych stron juz widziałeś, ale może trafisz na coś nowego :mrgreen:

 

www.eddywagner.de

www.biker-pedro.de

www.gsx750.de

www.gsx750er.de

www.gsxbiker.de

www.gsx.fr.st

http://www.gsx.altervista.org/main.htm

http://gsx750.wz.cz/

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik to to ma z gsx750f

 

Z pewną różnica :mrgreen:

 

GSX 750 jest zasilany gaźnikami Keihin o średnicy gardzieli 32 mm, natomiast GSX 750 F gaźniki Mikuni o śrdnicy gardzieli 36 mm :mrgreen:

 

Różnią się oprócz tego mocą i momentem obrotowym, ale jest to zapewne zasługa gaźników, gdyż średnica i skok tłoka oraz stopień sprężania są takie same :mrgreen:

 

Pozdrawiam :buttrock:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za linki

jest opis w ŚM 01.98

ale powieszchowny i bez konkretów

 

Tak, też mam ten numer :mrgreen:

Raczej byla to jego prezentacja aniżeli test, także nie ma sie co dziwić :buttrock:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Rafik podam Ci kilka linków dotyczących GSX 750 - 1200 Inazuma :mrgreen:

Przewaznie są to strony niemieckojęzyczne' date=' ale jest tez jakaś francuska, czeska itp :mrgreen:

[/quote']

 

Hej, a możesz/ecie coś streścić z tych opisów które są na zapodanych stronach, bo przejrzałem je, ale niestety w żadnym z tych języku nieteges. Wiadomo że do danych technicznych nie trzeba być lingwistą, ale jakieś wrażenia z jazdy, zalety i wady. Widziałem też filmik o GSX750 z niemieckiego motobike i oprócz tego że się fajnie prezentuje to nic z tego nie wyniosłem

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...