Skocz do zawartości

Honda Forza 350 rocznik 2024, w książce nic niema, gdzie to wszystko jest ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

kiedyś miałem Yamahe Majesty 400, mogłem z książki dowiedzieć się wszystkiego, jaki olej gdzie idzie, momenty dokręcenia wszystkich śrub, a tu ? Wielkie nic. Jakaś tajemnica czy co ?

W mojej książce jest tylko jaki olej do silnika i tyle, brak informacji o oleju do przekładni tylnej. W serwisie powiedzieli mi przekładniowy 85W90, na Youtube wszyscy leją 10W30, zgłupiałem. Gdzie są te wszystkie informacje, nawet niema z jaką siłą dokręcić korek spustu oleju czy śrubę w kole, podstawowe informacje. Gdzie je zdobyć ??

Numery części i schematy znalazłem na sklepie https://www.bike-parts-honda.pl/

Ale mnie interesują Niutonometry wszystkich śrub i olej w przekładni tylnej z wiarygodnego źródła. Ten ASO serwis w którym byłem to kabaret, nawet nie dokręcili korka spustu oleju, rano plama oleju pod motorem, dokręciłem na 25NM.

Proszę o serwisówkę, czy ktoś ma ? Może być nawet ze starszego modelu, NSS300.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze dodać dla kogoś kto by chciał wiedzieć. Odpisali mi z centrali z Warszawy na temat oleju w tylnej przekładni:

"

Dziękujęmy za kontak z Honda.
Producent przewiduje do przekładni w NSS350A model 2024 olej o następujących właściwościach: 
- Lepkość: 10W30
- Standard JASO T903: MB
- Klasyfikacja API: SG lub wyższa
 

W ofercie Honda olej HGO 10W-30 MA ENG OIL n/k 08232-M99S1LHE, spełnia powyższe wymagania. Olej jest dostępny we wszystkich ASO MC Honda.

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...