Skocz do zawartości

Motorowerowe Fotki


Icea_PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a na zime sprzadasz??jaka cena jakby co?

Będę sprzedawał najwcześniej w lipcu, bo od marca do czerwca robię kurs na prawko, nie wiem też, ile razy trzeba będzie podchodzić do egzaminu i czekać na wydanie dokumentu, a musze dojeżdzać 20 kilometrów (i nie zawsze są autobusy) Co do ceny - no, na pewno nie mała! Na razie nie będę podawał, ale szczerze mówiąc, liczę, że znajdę jakiegoś młodego nowicjusza. Zresztą gdzie tu porównywać ceny w lubuskiem z cenami w lubelskiem - tu za RG80 wołają 4000 zł, czasem nawet zarejestrowane na motocykl. Paranoja!

 

Na wiosnę będa jeszcze nowsze fotki, bo mam już założone te części, których nie ma na ostatnich zdjęciach (tj. tylny klosz, ślimak i linka prędkościomierza), a może i szybę skombinuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam !

 

Jestes nowym członkiem forum i nadal posiadam skuter, więc postanowiłem pochwalić się nim. :icon_mrgreen:

 

http://www.bikepics.com/members/bi3gan/01speedfight2/

 

Peugeot Speedfight 2 x-race liquid colled, rocznik 2001.

 

Skuter zamierzam sprzedać (co zresztą widać w moim podpisie:)). Jeżeli ktoś byłby chętny to podałem swój numer gadu-gadu.

Niechętnie się go pozbywam, bo to wspaniały skuter, ale czas na coś większego.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem dzisiaj sezon

http://www.bikepics.com/pictures/824493/

 

Juz na pierwszym kilometrze wymuszenie :flesje:

 

 

Ty to rozek kozak jestes :)

 

 

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...