Skocz do zawartości

Naked dla wysokiej osoby


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Potrzebuje pomocy w wyborze motocykla niestety jestem bardzo wysoki🦒 (195cm) szukam Nakeda do +/- 27tys zł miło żeby posiadał ABS.

Tak wiem najlepiej jechać i samemu testować ale to wszystko pochłania masę czasu a jego mam bardzo mało zamiast testować wszystko wolę się skupić na kilku modelach i dopiero wybrać moim zdaniem najlepszy.

Przychodzą Wam do głowy jakieś propozycje ? Może ktoś podobnego wzrostu śmiga „golasem” i chce się podzielić wrażeniami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym wzroscie bedzie walka z wiatrem chyba ze planujesz tylko po mieście czy okolicach. Szybka moze troszke pomoze ale mała ….. wiem bo tez mam tyle wzrostu wiec po kilku testach dalem sobie spokoj z Nakedami. No ale jak piszesz najlepiej sprawdzić co i jak. Jakies modele masz na myśli?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MadejB napisał:

Tak wiem najlepiej jechać i samemu testować ale to wszystko pochłania masę czasu a jego mam bardzo mało zamiast testować wszystko wolę się skupić na kilku modelach i dopiero wybrać moim zdaniem najlepszy.

Z takim podejściem będziesz szybko zmieniał na następny model.

Generalna zasada, im mniejsza pojemność tym mniejszy, im większa pojemność tym bardziej rozsądnym kierowcą trzeba być bo sobie można sporą krzywdę zrobić. Nakedów jest trochę fajnych.. CB1300, XJR1300, Inazuma śliczna, BMW też robi (K1200r zmieścisz w tym budżecie, ale tam wbrew pozorom, wcale dużo miejsca na nogi nie ma). jest i boxer, ale to drogie. 

Generalnie jak nie wsiądziesz to się nie dowiesz. A na opiniach innych daleko nie zajedziesz. Jak dziewczyny szukasz to chcesz się spotkać, czy tylko pytasz o opinie znajomych? No nie da się bez spróbowania osobistego.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KLAUDIUSZ napisał:

Przy tym wzroscie bedzie walka z wiatrem chyba ze planujesz tylko po mieście czy okolicach. Szybka moze troszke pomoze ale mała ….. wiem bo tez mam tyle wzrostu wiec po kilku testach dalem sobie spokoj z Nakedami. No ale jak piszesz najlepiej sprawdzić co i jak. Jakies modele masz na myśli?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Rozważałem cb1000 z1000 duka 790 gsx s750 mocno też myślałem nad z1000sx 

1 godzinę temu, Buber napisał:

Z takim podejściem będziesz szybko zmieniał na następny model.

Generalna zasada, im mniejsza pojemność tym mniejszy, im większa pojemność tym bardziej rozsądnym kierowcą trzeba być bo sobie można sporą krzywdę zrobić. Nakedów jest trochę fajnych.. CB1300, XJR1300, Inazuma śliczna, BMW też robi (K1200r zmieścisz w tym budżecie, ale tam wbrew pozorom, wcale dużo miejsca na nogi nie ma). jest i boxer, ale to drogie. 

Generalnie jak nie wsiądziesz to się nie dowiesz. A na opiniach innych daleko nie zajedziesz. Jak dziewczyny szukasz to chcesz się spotkać, czy tylko pytasz o opinie znajomych? No nie da się bez spróbowania osobistego.

Tak jak wspomniałem mam bardzo mało czasu żeby jechać oglądać każdego „golaska”. Może troszkę pytanie złe zadałem próbuje uzyskać podpowiedź który „golas” jest gabarytowo najciekawszy dla chłopa mojego wzrostu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierz się do CB 1300 albo Bandita 1250. 

Nie wiem jakie tam masz doświadczenie bo jak zerowe to trochę ryzykowne sprzęty na pierwszy motocykl. No ale w każdym razie wysoka osoba się odnajdzie na tych sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Qadrat napisał:

Przymierz się do CB 1300 albo Bandita 1250. 

Nie wiem jakie tam masz doświadczenie bo jak zerowe to trochę ryzykowne sprzęty na pierwszy motocykl. No ale w każdym razie wysoka osoba się odnajdzie na tych sprzętach.

Ostatnie 2 sezony latałem na SMC 690

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel również takiego słusznego wzrostu ma właśnie Bandita 1250 i dobrze mu się jeździ. Akurat w tym budżecie powinieneś się spoko zmieścić. Z tym doświadczeniem to zależy kto co ma w głowie. Jak ogarnięty to będzie odkręcał z umiarem i bez problemu się wdroży. Kiedyś przyjechał łepek i kupiłe ode mnie Hajkę I gen. jako swój pierwszy sprzęt i żyje do tej pory 😄 👍

TO NIE NASZA WOJNA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...