Jump to content

KIERDAS

Forumowicze
 • Posts

  306
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Everything posted by KIERDAS

 1. Ciekawa dyskusja https://www.cda.pl/video/13719544e3
 2. Tak jak na screenie. Tylko dwie pozycje są dotychczas
 3. w końcu znalazłem tą funkcję
 4. We Wrocławiu młodociani U kraińcy biją polskie dzieci w szkole: https://cw24.tv/video/warleaks-45-mlodociani-kilerzy-z-ukrainy-pacyfikuja-polskie-dzieci-we-wroclawiu/ Czy za parę lat widły i siekiery w plecach Polaków będą normą Natomiast we Francji dzień jak co dzień wsio normalna https://www.facebook.com/watch?v=773905980749613
 5. KIERDAS

  Uwaga wirus!

  Kubacki zaszczypany , to żona pewnie też. Podają że ”jest w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, a jej stan jest ciężki”
 6. Zdjęcia i obserwacja były robione dokładnie w Łodzi. Jedna z baz NATOwskich trucicieli jest nie opodal, w Łasku. Po co komu błękitne niebo i pełne słońce. Teraz będziecie mieć MLEKO na niebie, albo naturalne chmury lub deszcz i gradobicie etc. ONI wiedzą lepiej co potrzebujecie do "szczęścia".
 7. Dzisiejsze zdjęcia z centralnej Polski. Walka z "globalnym ociepleniem". Przed 7 rano niebo czyściutkie błękitne. Ok. wpół do 8-smej taka sytuacja: Parę godzin później wszystko ładnie się rozeszło po całym niebie i jest MLEKO Jak ktoś chce sprawdzić sobie i jest z okolic to proponuję po zmroku wziąć dobrą latarkę z mocnym snopem światła i poświecić w górę. Pięknie będzie widać ten syf latający w powietrzu. Dziękuję za uwagę i na ZDROWIE. Aha dodam, że zaobserwowane samoloty ( szt. min. 2 ) przez lornetkę były koloru czarnego ( ciemnego ), więc takie jak używa wojsko. Samoloty liniowe są jasne z logo etc.
 8. Wsio normalna. Paliwo tanie, gaz tani. Jak odpalisz wszystkie cztery palniki w kuchence i będą się palić cały miesiąc , dzień i noc to zapłacisz w przeliczeniu niecałe 25 zeta. McDonalda już nie ma, bo to symbol murikańskiego poddaństwa ( pomijając fakt że toksyczne żarcie tam dają ). Tera jest wujek Wania chyba czy jakoś tak Mijasz się z faktami. Chcą podnieść z 62 do 64 lat.
 9. W Murice coś cinko. Jakieś banki poupadały https://businessinsider.com.pl/gospodarka/najwiekszy-upadek-banku-w-usa-od-2008-r-piatka-na-dzis/hsbbgsj , na giełdach zawierucha. Marnie "ona" wygląda Ale nie ma się co martwić. Dziadek w pampersie powiedział że wszystko załatwi !!! W Paryżu setki ton śmieci na ulicach https://www.google.com/search?q=paryż+góry+śmieci&sxsrf=AJOqlzWD6VFUbLRQFjqByq0PcSQwsres8A:1678824851384&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwj2o6D3ndz9AhUHqYsKHZ7MBgoQ_AUoAXoECAEQAw&biw=1366&bih=653&dpr=1 szczury wcale się nie krępują i "integrują" się ze społeczeństwem na ulicach , ogólnie: FRANCJA ELEGANCJA !!! Cywilizacja "zachodu" w rozkwicie !!!
 10. No i co poniektórzy się doigrali
 11. można ? można a tu PEUGEOT , też myślałem że na węgiel, ale on tylko po prostu się zwęglił https://francuskie.pl/peugeot-508-phev-zapalil-sie-podczas-ladowania-jaka-byla-przyczyna/?feed_id=10005&_unique_id=640ded1f53b51
 12. Kurłaaaa, nie mam ciepłej wody w kraaanieee !!!! Zawsze była !!! Co tu się odjaniepawliłooooo !!! Serio pytam !!!
 13. Z pracy to ja dopiero właśnie wróciłem ( dwa dni w trasie ) , ale dziś mam gości więc nie zabawię chyba z Wami To było do przewidzenia, ale dobrze że zobaczyłeś na własne oczy, bo niektórzy nie dowierzają co oni odpierdzielają u nas w "gościach."
 14. Częstotliwość polskich bluzgów jest dużo mniejsza w/g mnie, nie mniej jednak nie uważam tego za śmieszne. U nas jest jeden bluzg w zdaniu, a u UKR co drugie słowo. Mniejsza z tymi liczbami, ale objawia się to kulturą, która niestety upada jak nasza cywilizacja Lecę lulu, bo jutro trza rano wstać i zarobić na VAT ,PIT , CIT , dochodowy , akcyzowy , paliwowy , drogowy , etoll , itd. Dobrej nocki !!! Jesteśmy WOLNI aaa , jeszcze ubezpieczenia: OC , OCP , no i przegląd techniczny , legalizacja tachografu , badania okresowe. Pewnie jeszcze sporo by doszło, no ale najważniejsze że jesteśmy WOLNIIIIII
 15. Nie wiem, może już stary jestem, ale średnio mi się to podoba Jak idę do kogoś w gości to nie przeklinam. Staram się trzymać fason nawet po kilku browarach, no chyba że poleci więcej to już jak gospodarz jest wyluzowany i coś mu się wymsknie to i mi hamulce puszczają
 16. W ubiegłym roku chińskie władze zatwierdziły budowę nowych elektrowni węglowych o łącznej mocy GW. Wydobycie węgla w tym kraju wzrosło w ciągu dwóch lat o mln ton i osiągnęło poziom , mld ton rocznie. Dla porównania ubiegłoroczna produkcja węgla w Polsce to ok. mln ton. Chińskie kopalnie taką ilość węgla wydobywają w niespełna cztery i pół dnia Władze w Pekinie mówią wprost: Nie chcemy być jak Europa i zmieniać się kosztem bezpieczeństwa energetycznego. Przy takiej postawie Chin polityka klimatyczna Unii Europejskiej jest kompletnie pozbawiona sensu. Nawet gdyby Polska spełniła marzenie Komisji Europejskiej i jutro zalała wszystkie kopalnie oraz wyłączyła co do jednej elektrownie węglowe, nie będzie to miało zauważalnego wpływu na światowy poziom emisji CO2.
 17. A moja wizja jest taka: jeśli UKR padnie , ruskie biorą tereny do Dniepru. Na stołek wsadzają swoją marionetkę i z reszty na zachód od Dniepru zostaje Ukraina podporządkowana RUS. To w takim wariancie jeżeli RUS będzie dobrze szło, bo to też jest pytanie. Może być też tak że na zachód od Dniepru UKR będzie pod wpływami UNITED SATANS of AMERICA. Scenariuszy jest wiele, ale akurat w ten że ruskie dojdą do Renu to nie wierzę ( choć czytałem kiedyś taką przepowiednię ) A może będzie tak że ten front co jest teraz będzie się przechylał a to na zachód, później kontra i trochę na wschód. Będzie to trwać parę lat. USA zarobi, ruskie też nie stracą bo ropa droga i gaz. Kto traci w tym wypadku ? Michoa dał fajnego mema w tym temacie. Tak że Leśnik, nie martw się o swoich synów, alleluja i do przodu Teraz jedzie na UKR od uja sprzętu tak że ruskie będą mieli co rozdupcać długi czas. Parę dni temu widziałem jakiś filmik z portu w Gdyni. Jest w pytę tego złomu.
 18. To zapewne posłuchasz sobie: BLADŹ , SUKA, JEBAT Godzinkę temu byłem w sklepie i stoi sobie taka grupka ukraińskich wyrostków we czterech w wieku około 15 lat, może i mniej. Leci jakaś tam ukraińska muzyczna z głośnika. Gadają sobie i co drugie słowo: BLADŹ. Jakoś jesienią byliśmy z żoną na spacerze w parku i tam bawi się dwójka dzieci, ja wiem w wieku 8 , 9 lat i też słyszę cienkim głosikiem: suka , bladź. Ja nie wiem ich już w szkole tego uczą ? Nie umieją wypowiedzieć zdania bez przekleństwa.
 19. Oczywiście szanuję Twoje przekonania na zaistniałą sytuację, ale się z nimi nie koniecznie zgadzam. Mam odmienne tego postrzeganie i też prawo do jego wyrażania.
 20. Nie łudź się Leśnik, nie będzie ani wolnej Polski , ani wolnej Ukrainy baaardzo baaardzo długo , bez względu jak zakończy się ta zawierucha. Aha i nie wiem skąd to przeświadczenie, że jeżeli U kraina padnie to ruskie idą dalej ? Nie bardzo to rozumiem, przecież jesteśmy w NATO , płacimy na tą instytucję od 1994 ciężkie podatki, więc uj mnie to interesuje, ale muszą naszą granicę obronić. Jeżeli nie to po kiego grzyba blisko 30 lat płacimy haracz ? Haracz do czegoś zobowiązuje mafiozę. Umowa to umowa.
 21. Tego nigdy nie napisałem !!! Proszę mi nie imputować. a no właśnie i tu też jest problem to przyjedź na miesiąc do obojętne którego większego miasta w PL na wczasy. Pojeździsz sobie komunikacją miejską, pospacerujesz wieczorkiem po centrum, zobaczysz na własne oczy jak sprawy się mają. W TV po drugiej stronie wielkiej wody tego nie uświadczysz, uwierz.
 22. nie rozumiem do czego zmierzasz tą wypowiedzią Obejrzałem i w głowę zachodzę co te kilka przemyśleń ludzi ( zaprogramowanych ruską propagandą ) ma do moich poglądów Może chodziło Ci nie o moje poglądy, a o moje argumenty. Nawet przyjmując że ci ludzie są po tamtej strony barykady, to nie widzę w ich wypowiedziach niczego strasznego patrząc z ich perspektywy. Normalne wypowiedzi jak w wywiadzie ulicznym. Wyważone, bez bluzgów, agresji i innych negatywnych emocji. Nie słychać jak u nas w komunikacji miejskiej non stop: SUKA , BLADŹ , JEBAT itp. Jeżeli nie usuniecie to ja mogę poszukać i wkleić jak Ukraińcy się zachowują i wypowiadają w stosunku do Lachów , czyli do nas ??? Ooo , akurat miałem pod ręką , proszę bardzo Zniszczenie pomnika w Hucie Pieniackiej przez nacjonalistów ukraińskich.
 23. Znów Murica i znów Ohio. Miejscowość Clark County. Kolejny pociąg towarowy wykolejony. Tym razem tylko 28 wagonów. Podobno są dwa tropy, jeżeli chodzi o przyczyny wypadku. Pierwszy to: rosyjscy partyzanci Drugi to: Więcej wiadomości ze świata: https://rumble.com/v2c6jx2-red-pill-news-wiadomoci-w-czerwonej-piguce-08.03.2023.html
×
×
 • Create New...