Jump to content

KIERDAS

Forumowicze
 • Posts

  844
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  56

Everything posted by KIERDAS

 1. Mój kumpel również takiego słusznego wzrostu ma właśnie Bandita 1250 i dobrze mu się jeździ. Akurat w tym budżecie powinieneś się spoko zmieścić. Z tym doświadczeniem to zależy kto co ma w głowie. Jak ogarnięty to będzie odkręcał z umiarem i bez problemu się wdroży. Kiedyś przyjechał łepek i kupiłe ode mnie Hajkę I gen. jako swój pierwszy sprzęt i żyje do tej pory
 2. Problem najprawdopodobniej rozwiązany. W siłowniku hamulca było pół szklanki wody Wymieniony na nowy. Przyjdzie mróz to zobaczymy czy problem ustał.
 3. 2 mce temu osuszacz był wymieniony. Ze zbiorników też było dołem spuszczane powietrze, ale w zasadzie wody nie było Błędów też żadnych nie wywala.
 4. Pacjent MAN TGL. Przy ujemnych temperaturach ściąga mocno w prawo w trakcie hamowania. Najprawdopodobniej lewa strona hamuje słabiej lub nie hamuje w ogóle. Dzieje się to tylko i wyłącznie jak temp. otoczenia jest na minusie. Z góry dzięki za wszelkie sugestie.
 5. Kilka ciekawych klasyków z dzisiejszego otwarcia sezonu w Łodzi Kurcze więcej nie mogę dodać na tą chwilę "Wykorzystano 64.03 MB z 62.5 MB twojego limitu załączników."
×
×
 • Create New...