Skocz do zawartości

świece vfr1200f


krzycho1802
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co ci napisać? Że trzeba pruć plastiki, zbiornik i wszystko po kolei czy może jakiego klucza użyć albo w którą stronę kręcić? A nie, może z jakim momentem dociągać świece bo i takie pytania już były? Ściąg sobie serwisuwke i do roboty. Jak cię to przerasta, to oddaje do serwisu.
A pomocy to się wzywa, jak np ktoś się topi w rzece czy tam innym bagnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, jonaszko napisał:

Ale co ci napisać? Że trzeba pruć plastiki, zbiornik i wszystko po kolei czy może jakiego klucza użyć albo w którą stronę kręcić? A nie, może z jakim momentem dociągać świece bo i takie pytania już były? Ściąg sobie serwisuwke i do roboty. Jak cię to przerasta, to oddaje do serwisu.
A pomocy to się wzywa, jak np ktoś się topi w rzece czy tam innym bagnie.

Faktycznie, kolega autor może bardziej opisowo, co Ci nie gra z tą robotą?

Jonaszko, przystopuj proszę konie, bo lekko galopują i ostrzeżenia już zbierają, dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Dominik Szymański napisał:

Faktycznie, kolega autor może bardziej opisowo, co Ci nie gra z tą robotą?

Jonaszko, przystopuj proszę konie, bo lekko galopują i ostrzeżenia już zbierają, dzięki. 

Nie może być, nawet tutaj się ktoś poskarżył??

Swoją drogą, jak to jest? ktoś nie potrafi dobrze zdania sklecić ale obrażonym czuje się pierwszy, chociaż akurat nie ma agresji czy chęci obrażania kogokolwiek z mojej strony. To, że czasami wyrażam swoje myśli ekspresyjnie, to jeszcze nic nie znaczy, Dominiku. Po prostu nie mieści mi się w głowie, że dzisiejsza młodzież ma tak ograniczone horyzonty myślowe🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale wyraźnie napisał że potrzebuje pomocy przy wymianie świec zapłonowych. Na yt jest film pokazujący jak wykręcić takie świece w 5 minut https://youtu.be/oKqA45jltbM?si=Qz25l-CIeq9TlZGA

I jeszcze jeden, nieco wyraźniejszy, ale z silnikiem 800. https://youtu.be/rjhYknMUzKU?si=gsfJtEN-SS9eibRC

Poinformował nas też, że jest artystą, ale chwilowo nie tworzy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, jonaszko napisał:
23 godziny temu, Dominik Szymański napisał:

Faktycznie, kolega autor może bardziej opisowo, co Ci nie gra z tą robotą?

Jonaszko, przystopuj proszę konie, bo lekko galopują i ostrzeżenia już zbierają, dzięki. 

Nie może być, nawet tutaj się ktoś poskarżył??

Swoją drogą, jak to jest? ktoś nie potrafi dobrze zdania sklecić ale obrażonym czuje się pierwszy, chociaż akurat nie ma agresji czy chęci obrażania kogokolwiek z mojej strony. To, że czasami wyrażam swoje myśli ekspresyjnie, to jeszcze nic nie znaczy, Dominiku. Po prostu nie mieści mi się w głowie, że dzisiejsza młodzież ma tak ograniczone horyzonty myślowe🤣

 

witam ponownie! Kolega Jonaszko ma szybsze palce niż mózg... Stąd również biorą się forumowe gównoburze. Napisałem wyrażnie że chodzi mi o VFR1200F (raczej mało tego jeżdzi po naszych drogach). Oczekiwałem pomocy, a nie konkursu kto lepiej dojedzie drugiemu... a propos wieku... mam już 50 wiosen, ale dzięki za odmłodzenie, od razu lepiej się poczułem XD.

P.S. jak nie masz pojęcia na dany temat, to sobie odpuść, bo cebulą zalatuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle zlewam ciepłym moczem takie zaczepki. Jednak zaintrygowałeś mnie tym wiekiem, że masz już 50 wiosen. Otóż, tym stwierdzeniem, podważyłeś moja wiarę w ludzi. Bo pewnie gdybyś miał te 20 wiosen, to była by duża szansa na to, że jeszcze nauczysz się zadać zrozumiałe pytania. W wieku 50 wiosen, jak zresztą znów to podkreśliłeś, w twoim przypadku zero szans.
Co do samej vfr 1200f. Nie wiem gdzie,ie ty żyjesz, ale ja mialem dwie. Kolega ma obecnie więc raczej z ta popularnością różnie bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2023 o 16:01, jonaszko napisał:

Nie może być, nawet tutaj się ktoś poskarżył??

Swoją drogą, jak to jest? ktoś nie potrafi dobrze zdania sklecić ale obrażonym czuje się pierwszy, chociaż akurat nie ma agresji czy chęci obrażania kogokolwiek z mojej strony. To, że czasami wyrażam swoje myśli ekspresyjnie, to jeszcze nic nie znaczy, Dominiku. Po prostu nie mieści mi się w głowie, że dzisiejsza młodzież ma tak ograniczone horyzonty myślowe🤣

dowartościowałeś się? to super! Swoją drogą liczyłem na pomoc.... dzięki jak nie wiem co, nie było sprawy ( ale boli mnie że zamiast pomóc, wielcy ,,znafcy" próbują się dowartościować... żenada...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowartościowałeś się? to super! Swoją drogą liczyłem na pomoc.... dzięki jak nie wiem co, nie było sprawy ( ale boli mnie że zamiast pomóc, wielcy ,,znafcy" próbują się dowartościować... żenada...
 
Ale w czym tej pomocy oczekujesz bo odpowiedz dostales juz w pierwszym poście ? A, chłodnicy nie trz4ba zdejmować. No i nie mów, że mając 50 wiosen, nie umiesz zadać zrozumiałego pytania. BTW, myślałem, że te badania psychiatryczne kierowców po 60 roku życia, które wprowadza pis, mają uderzyć we mnie. Jednak teraz widzę ich głęboki sens i uważam, że powinny być wprowadzone duzo wcześniej. Np Od 50 roku życia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...