Skocz do zawartości

Osoba wysoka a scigacz


Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

To masz problem z gatunku estetyczno-fizjologicznych. Estetyka to rzecz osobista, więc nie ma co dyskutować, ale fizjologicznie na 125 nogi Ci się nie będą mieścić i po prostu daleko nie ujedziesz.

Ale pytanie jest inne - jakie masz doświadczenie na jednośladach? Bo na większego chłopa pasuje większy motur, alw większy motur to więcej koni. O wiele więcej.. i to może być wyzwanie.

Ale w skrócie - tu raczej nie ma półśrodków. Do wysokiego człowieka pasuje duży motor. Na małym coś pojeździsz, ale się pomęczysz. Czopery dają trochę więcej miejsca, ale chcesz ściga.. 😞 

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 190cm wzrostu i bardzo mi sie podobają scigacze ale sie zastanawiam czy nie bedzie smiesznie wygladac jak bede jechał np yamahą yzf r125 lub ktm rc125 co byscie mi doradzili?

Będziesz wyglądał jak Żyrafa na kamieniu ……


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2023 o 16:50, wawok napisał:

Mam 190cm wzrostu i bardzo mi sie podobają scigacze ale sie zastanawiam czy nie bedzie smiesznie wygladac jak bede jechał np yamahą yzf r125 lub ktm rc125 co byscie mi doradzili?

 

Jak się będziesz tyle zastanawiał o tym, co inni o Tobie myślą, to chłopie zgnijesz w domu!

Przymierz się do kilku modeli, rusz tyłek do salonów / komisów, zobaczy na czym Ci wygodnie i podbijaj świat!
Motocykle na żywo wyglądają inaczej. Możliwe, że Ci wpadnie w oko coś innego.

Z 15 lat temu sam chciałem kupić 125cc, w tamtych latach CBR 125 wyglądało jak rower dla dzieci, z "godnie" wyglądających ścigów 125cc chyba tylko Aprilia 125 RS dawała radę, ale tu mówię o starym modelu 2-suwowym, który ma chyba 30 KM i tym na kat. B nie pojeździsz.

Jest jednak sporo 125cc, które mają rozmiary normalnych motocykli, ale nie wiem czy w "ścigach" coś takiego znajdziesz aktualnie.

Najlepiej daj znać czy szukasz nowego sprzętu, czy używanego, do jakiej kasy itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...