Skocz do zawartości

Problem z licznikiem po odłączeniu akumulatora


Rekomendowane odpowiedzi

Hej! 
 

Jestem tu nowa (w świecie motocyklistów również) i liczę że może ktoś będzie potrafił mi pomóc z nowo zakupionym Harleyem XL1200X 🙂 Musiałam odłączyć na dobę akumulator i po ponownym podłączeniu dolna krawędź cyferek przebiegu się nie wyświetla i nie świeci też kontrolka N (reszta kontrolek normalnie działa). Sprawdzone były bezpieczniki, kable, próbowaliśmy też ponownie odłączyć i podłączyć akumulator- bezskutecznie. 
 

Czy ma ktoś pomysł na to jak rozwiązać taki problem? 
 

https://files.fm/u/nba8mda84

Z góry dzięki za pomoc! 
 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim zobaczyłem foto (sceptyczne nastawienie do linków zewnętrznych - mam nadzieje, że to nie jakiś wirus :P) to pomyślałem, że jakiś problem wymagający wpisania pinu 😕 ale to nie to

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to coś grubszego. Tzn, to jest wyświetlacz LCD i to co widać to brak połączenia jednej z nitek sygnału w wyświetlaczu. Jeżeli kiedykolwiek bawiłaś się starym kalkulatorem, to można było taki efekt osiągnąć. 

A ponieważ to jest stosunkowo drogi element, to polecałbym jednak (choć wiem że to boli$$) odwiedzić autoryzowany serwis. Bo to jest chyba głębiej w wyświetlaczu. Może można poprawić połączenie, ale może wyświetlacz jest do wymiany. 

Naprawdę pech. Ale dziwne rzeczy się zdarzają

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...