Skocz do zawartości

Ciezarne nakedy, a anorektyczne sciganty?


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem hornet akurat nie jest zwykłym nakedem. Przecież on ma tam silnik od CBR. W ścigaczach patrzy się na każą część, ja by nie obniżyć masy.

Natomiast w nakedach masa nie jest tak istotna. Na różnych drobiazgach może przybyć trochę, tymbardziej jak się dozbiera różnychelementów: silnik,rama,koła praktycznie wszystko ....

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz lekkiego nakeda' date=' to kup sciga , obedrzyj z owiewek, zaloz wysoka kierownice i juz masz lekkiego nakeda, lzejszego niz scig :) ;)[/quote']

święta prawda :) ;) poczekajcie aż red stworzy swego wechikuła 7/11, 7/12 :mrgreen: :mrgreen: to wszystkie srady 1000 beda spacyfikowane :buttrock:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz lekkiego nakeda' date=' to kup sciga ' date=' obedrzyj z owiewek, zaloz wysoka kierownice i juz masz lekkiego nakeda, lzejszego niz scig ;) ;)[/quote'']

święta prawda :) :) poczekajcie aż red stworzy swego wechikuła 7/11, 7/12 :mrgreen: :mrgreen: to wszystkie srady 1000 beda spacyfikowane ;)

 

no właśnie red a najlepiej kup ten endżin FZS 1000, o którym Ci mówiłem i będzie co prawda 7/10 ale też pomknie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jego 180 kg. Jak to mozliwe.

 

No właśnie jak to możliwe? Co to za "ścigacz"' date=' który ma 1100 ccm, waży 180 kg i nazywa się Kawasaki? ZZR? A ten "ścigacz" to motocykl sportowo-turystyczny?

 

Ja nie wiem "jak to możliwe"...[/quote']

 

ZZR 1100 to nie jedyny scig 1100 Kawasaki. Nie zapomnijcie o GPZ 1100 Horizon i ZX-11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnijcie o GPZ 1100 Horizon i ZX-11.

 

Wydaje mi się, że GPZ 1100 to akurat,żaden ścigacz :mrgreen: Prędzej turystyczny motocykl z aspiracjami na sportowca (chyba tylko z nazwy) :mrgreen:

 

Jezeli się nie mylę to ZZR 1100 a ZX 11 to praktycznie to samo, z tym że ZX to hamerykańskie nazewnictwo ZZR-a i chyba dodawali im jeszcze przydomek Ninja :mrgreen:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt. "Wiec scigant o ktorym mwa to zx12r, troche ciezszy i troche wiekszy silnik". Moze slowo "troche" jest mylace. Nie twierdze juz ze on wazy 180 - przyznalem, ze jest ciezszy niz 180. Z tego co wiem to wazy cos kolo 210 i taka roznica jest juz jakos akceptowalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwroccie uwage, ze w literaturze podawane sa 2 masy - sucha i z wszystkimi plynami i pelnym bakiem paliwa, to roznica ponad 20 kg, poza tym w obecnym czasie jest tendencja do obnizania masy i zwiekszania mocy, zwlaszcza w klasie 1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...