Skocz do zawartości

Honda MTX czy CZ cross


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak chcesz jechac moto na dyskoteke to kup sobie malucha :mrgreen: cz to rasowy cross jest dobry do nauki jazdy na crosie stosunkowo mala moc 28koni , ale ona dopiero sie wlacza przy wysokich obrotach i wtedy dostajesz kopa, niesamowite uczucie a potem zmienasz biegi co 2-3secundy i masz juz 6 bieg predkosc max jakies 120kmh :) to jeste motor dla facetów :) ja tez sie przesiadlem z wsk 175 na cz 125 pierwsza przejazczka i " o ku*wa jaka dziwna krzywa mocy :buttrock: " da sie tym motorem jeździc lacikowo, ale po co? najfanije sie rusza :mrgreen: jedynka opr gaz gladziesz sie na baku i strzal ze sprzegla, albo cie wyjebei w góre albo zostawisz jakies 5 metrowy lysy kawalek laki :mrgreen: a mtx to taki endurasek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MALUCHA se nie kupie bo mam dopiero 16 lat :) 8) i tak jak już mówiłem cały czas nie chce mi się katować sprzętu po polach tylko mały wypadzik i na dysko!!!!!!!!!! Swoją wsk już się wyjeździłem po polach teraz troche po ulicy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam karte motorowerową!! Z reszta juz nie bedzie problemów zawsze da się coś wykombinować

Jak Ci zatrzymją pod dyskoteka to 500zł nie twoje a i motrek na parking zabiora i wtedy nasteppne koszta. Pozukaj MTXa 80 zarejstrtowanej na motorower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A MTX dobrze idzie na gume bo ma tyle koni co wsk 175 a mój braciak niźle na gumie dawał wsk-ą mi też nawet wychodziło :mrgreen:

 

Ooo tak MTX to zdecydowanie najlepszy sprzęt do ewolucji. Mi jazda na gumie znudziła sie po tygodniu, jazda na przednim kole po kolejnych dwóch. Najlepiej jest usypać metrową górke i ćwiczyć backflipy (najlepiej z pasażerem) :buttrock: ;) :)

 

Sorry za offtopic, ale człowieku jeśli chcesz sobie kupić sprzęta do totalnego zakatowania to lepiej wybierz Simka Enduro bo remont ci wyjdzie taniej. MTX to świetny motorek, ale nie do jazdy na gumie tylko do nauki jazdy... I co sie dziwić że potem pełno zarąbanych sprzętów... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozukaj MTXa 80 zarejstrtowanej na motorower.

To jest dobry pomysł skoro masz zamiar śmigać po ulicach ;) legalnie :)

Sam kiedyś myślałem o kupnie japońskiego crossa lub nawet CZ ale mieszkam w mieście a w patyki trzeba jakoś dojechać :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...