Skocz do zawartości

Jakie sportowe 600 wybrac


sliara
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam dylemat otóż nie mogę się zdecydować którą 600etke wybrać R6 rj11/rj15, GSXR k6/k7, CBR 600rr pc40 lub kawa 636 2005-2007. Motocykl będzie służył do latania dla rozrywki i trochę na tor ( 1 lub 2 na sezon). Wcześniej jeździłem honda CBR 600 f3 przed 4 sezony.

Wzrost 183cm i waga 80kg

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daytona 675 jest zajefajna ale najbardziej idzie w niej w nadgarstki bo pozycja jest chyba najbardziej sportowa. W ciemno bym jej nie kupowal !

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To odczucia subiektywne, nie obiektywne i nad tym się nie dyskutuje... 

Proponuję się przejechać kilkoma motocyklami, i wtedy dojść do jakiś konkretnych wniosków...Jeździłem tak wieloma motocyklami, że mogę cos n/t temat wiedzieć, dla mnie akurat oprócz Ducati, jeszcze Triumph podchodzi, a reszta : hamowanie - jakieś tępe, to gumowe, no i skłonności do shimmi... w naszych okolicach sa takie drogi, że trzeba ostro popracować nad zawiasem, by np. R6 nie wpadała w shimmi, ale i tak wpada- trzeba montować regulowany amortyzator skrętu- by na prostej ...przezyć....-  i to wycie...motocykl wyje... a na liczniku 90... aha, jako że serwisuję się takie motocykle, to nie mogę się nadziwić chyba panowie japończyki za dużo sake - np. owieweczka- no ale musi być stelażyk, ale stelażyk, brzydko wygląda, trzeba znów go przykryć plasticzkiem, nie mozna tego jakoś lepiej wykombinować? 

Ja żeby przeserwisować Ducati 748/916/996/998 wystarczy, że odepnę 10 sztuk szybkozłączek- dzusów, i wszystko mam na wierzchu, do zaworów, proszę bardzo 1 śruba zbiornika paliwa, 1 wtyczka i 2 sztuki szybkozłączek paliwa, zrzucam zbiornik- odkręcam 4 śrubki airboxa i mam wszystko jak na dłoni... wymienić paski- proszę bardzo nawet w Afryce to zrobię, wystarczy, że mam komplet pasków i imbusy...   Nad japonią ileż to człek się naklął, na czym świat stoi...Dodam, że sam miałem japonię, ale starą- tamte to aż się chcialo robić z radością i usmiechem.... a te nowe to jakiś koszmarrrrr..... no ale się robi- bo nie ma komu....srednia wieku znanych mi osobiście mechaników motocyklowych to 53 lata....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...