Skocz do zawartości

Ubranka poraz kolejny


rebel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zimno , szaro , deszczowo ale trzeba sobie jakoś radzić.Najlepiej się porządnie ubrać.Czy ktoś ma jakieś opinie a najlepiej doświadczenia z ubiorami lubelskiej firmy Tarbor.Co można założyć a czego unikać.

A może jakiś importowany ciuszek w podobnych cenach.

Dzięki i pozdrawiam :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie testuje ich kurtke K-11. Ja uwazam wrecz odwrotnie niz kolega powyzej. Dobre wykonanie, miekka skorka, kurtka nie jest powalajaco ciezka a cena 690zl jak za skore to chyba taniej sie nie da.

 

Warunki jezdne tez bardzo dobre. Mimo ostatnich przymrozkow nie zakladalem nic specjalnego pod kurtke i bylo ok. Latem tez pewnie nie bedzie zle, bo ocieplana podpinka jest odpinana. Skora zabezpieczona przed nasiakaniem wody - uwazam, ze niczym nie rozni sie od drozszych markowych skor.

 

Jedyna wada jak dla mnie to troche wieje pod szyja - ale pewnie mam za mala klate i trzeba na silownie pochodzic :lol: .

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cena 690zl jak za skore to chyba taniej sie nie da.

.

Ja nabylem moja BFa za 680 :buttrock: a 100% skóra :buttrock:

 

Uwazam ze mi sie trafila bo pasuje idealnie mimo ze jestem szczuply, na dodatek ma bardzo wysoką stójke. Qmpel ma Tarbora K-08 i tez mu sie swietnie w niej jezdzi tylko marudzi ze ma za niska stojke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ są oni (Tarbor) moimi sąsiadami to kupiłem u nich spodnie. Pół godziny negocjowałem i zostało mi 50PLN. Typu spodni nie znam bo kartka z gwarancją jest na dole a ja siedzę na górze. Koszt spodni po upuście w fabryce to 480PLN. Nie narzekam na zakup. PZDR Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie cena az tak bardzo nie interesowala, bo kurtke dostalem za darmo... - do testow:D

 

Natomiast co do samej kurtki to moim zdaniem ma ona jeszcze jeden plus: producent nie przesadzil z iloscia i wielkoscia swojego loga. Cholernie denerwuja mnie kurtki, gdy na polowie plecow mam czyjes logo. A w Tarborze mam w koncu "swoje plecy".

 

Hmmm - o "bezzwrotne" spodnie do testu tez bedzie trzeba za jakis czas ich poprosic - skoro mowicie, ze fajne. 8)

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za opinie nt.tej firmy i jej produktów.Jeżeli ceny są podobne a nawet i niższe od podobnych produktów (nawet markowych) a jakością im nie ustępują to wybieram Tarbor.Niech to będą względy patriotyczne a CO !!! :buttrock:

Dziękuje i pozdrawiam oraz czekam na więcej opinii. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimno ' date=' szaro , deszczowo ale trzeba sobie jakoś radzić.Najlepiej się porządnie ubrać.Czy ktoś ma jakieś opinie a najlepiej doświadczenia z ubiorami lubelskiej firmy Tarbor.Co można założyć a czego unikać.

A może jakiś importowany ciuszek w podobnych cenach.

Dzięki i pozdrawiam ;) :)[/quote']

 

no to już: skóra dobra, bo bydlęca i gruba. nie daj się ubrać w świńską - jest dobra do chodzenia i szpanowania, nie do jazdy na moto. niestety, ma skóra swoje wady: żadne zabezpieczenie nie da ci nieprzemakalności, poza zakupem kondoma - tylko nie samej gumy, a z tkaniny podgumowanej. w przeliczeniu takie z louisa wychodzą zdaje się koło 150zeta. to trzeba doliczyć do wydatków. oczywiście zależy przede wszystkim kiedy i w jakich warunkach będziesz chciał pomykać żelazem - jeśli tylko niedzielnie i spacerowo - wystarczy skóra

osobiście po okresie jazdy w skórze kupiłem na wyprzedaży na wiosnę tego roku komplet probiker louisa [marka własna...] znaczy kurtkę i spodnie spinane zamkiem za [łącznie] 200euro, co jest świetną ceną. membranka klimatyczna, całkowicie nieprzemakalne, nie takie sztywne jak skóra. tylko ten sam problem z nawiewem pod szyją, bo ma za niską stójkę ;-)

jeśli nie musisz wydawać kasy już teraz - sprawdzaj na bieżąco promocje w niemieckich salonach. kupuj w czasie wyprzedaży zimowych, albo wiosennych - przedsezonowych

 

pozdro,

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...