Skocz do zawartości

Przełożenie silnika 110 Zipp Pro


AgrossX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zgaduje że nie pierwszy raz jest poruszamy ten temat ale nigdzie nie dostałem jasnej odpowiedzi, mianowicie rozchodzi się jak w tytule, kupiłem zębatkę zdawcza przednia 17z i mam teraz mam przełożenie 17/48 i po tym zakupie uległo zmianie nie wszystko tak jak myślałem, bieg 3 sporo się wydłużył( wcześniej do max 55 km teraz ok 65) ale niestety bieg ostatni się nie zmienił, v max 83 coś takiego, do tego czuć że na tej 4 ma lekkiego muła co mnie dziwi bo na wczesniszym przełożeniu 15/48 jechał podobnie na wyższych obrotach, miał dużo siły że czasami nawet nie trzeba było redukować na zakrętach. Był by ktoś mi w stanie co mogę poprawić albo co źle zrobiłem? Gaźnik to pz 22, iglica ustawiona na środku i jak wyłączyłem silnik na v max i zobaczyłem świece to dobrze wypala paliwo, trochę jaśniejsza kawa z mlekiem jak by była w stanie przepalić jeszcze więcej i właśnie myślę nad daniem mu więcej papu, silnik to 139 fmb jezkie się nie myle i nie był robiony 50/110 tylko odrazu kupiony nowy( piszę bo chyba tam skrzynia lekko się różni może to komuś pomoże) z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana o 2 zeby na zebatce zdawczej ze skrzyni odpowiada zmianie 6 zebow na zebatce tylnego kola, nalezalo zabatke zmienic max do 16 zebow i pamietac ze moc silnika zostaje ta sama, tak ze przez sama zmiane przelozen nie uzyskasz jednoczesnie lepszych przyspieszen i wiekszej szybkosci max. Albo jedno albo drugie w dosc ograniczonym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...