Skocz do zawartości

Pegaso 650 95' strzela w wydech, przerywa gasnie


LuzaQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Stało się to podczas jazdy motocykl zaczął przerywać gasnac i dziwnie strzelać brak metalicznych dzwiekow

Paliwo jest w filterku na obrotach powyżej 2500 silnik pracuje niby normalnie jak puszcze Gaz to dla dławi się i zaraz gasnie. Czasem po odpaleniu pochodzi 2-3 sekundy i strzeli i zgaśnie. 

Wrzucam wideo. Z  góry dziękuję za jakieś wskazówki od czego zacząć diagnozę. Pozdrawiam

Pytanie moje jeszcze czy jest możliwe coś takiego żeby rozrzad przeskoczył? 

 

Edytowane przez LuzaQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że tam masz dwa gaźniki. Wystarczy, że do jednego z nich dostał się syf i będzie taki efekt. O ile dobrze pamiętam to filtr paliwa nie jest tam przewidziany i samodzielne jego dołożenie może przynieść więcej problemów niż korzyści (gaźniki zasilane grawitacyjnie). 

Wg mnie ten silnik pracuje tak jak by miał za mało paliwa. Sprawdź jakie są świece, czy czarne, czy mokre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Świeca czarnawa nie jest mokra 

Wkręciłem nową zmieniłem paliwo na świeże 98. Wywaliłem ten dodany filterek paliwa. Sprawdziłem miernikiem cewkę i impulsator oraz membrany w gaźniku  dalej to samo, dławi się po dodaniu w opór gazu i nadal strzela w gaźniki na niższych obrotach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat do zamknięcia przyczyną było 

Zgubiony podczas pierwszego wystrzału w gaźnik kapturek z jednego wyjścia z gaźnika przez które ssał lewe powietrze po zaślepieniu tak jak było oryginalnie wszystko wróciło do życia. Pozdrawiam  i dziękuję za wszelkie sugestie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...