Skocz do zawartości

fotki mojego pierdopęda


Sloniu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dobry motor kupiles, mój kolega ma identyczny. fajnie jeździ i nie trzeba w nim NIC robić, no chyba że samc os zepsujesz :buttrock: Szkoda tylko ze nie ma 6 biegu bo na 5 spokojnie zamyka obroty. rama i zawieszenie jest od hondy MB 50 ale w terenie jakoś daje rade - moj kolega nawet próbował na tym skoków. Jak ci padnie akumulator to ciężko ci bedzie go dostać bo to bardzo mały akumulator i w dodatku 6V. no ale to tylko mały drobiazg - reszta jest w porządku. to rocznik '97 czy '98?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto fajne :buttrock:)) Ale mam pytanie co to za telefon ? Ciekawi mnie czemu te fotki az tak zle sie prezentuja :banghead: Czy robiles je na zoomie ? Bo jesli tak to to jest odp, a jesli nie to chce wiedziec jakiego telefonu ludzia nie polecac :buttrock:)) (ps. no offence, nie mowie jesli to twoj ze jest zly, tylko zdjecia niezbyt wychodza :buttrock: )

 

 

Pzdr :twisted:

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Techniacz w twoim wcale nie lepsze wychodza :mrgreen:

Popatrz na to zdjecie i powtorz to jeszcze raz :buttrock:)))

www.off-road.webpark.pl/Obraz0917.JPG

Pzdr :buttrock: :twisted:

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta zdjecia byly zoomowane na maxa i jeszcze w kompie ciut poprawialem... hondzia sie sprawuje swietnie akumulator to pestka - juz wymienialem i mam 1 zapasowy 8) aaa telefon to soniak t630 ...

ogolnie bardzo polecam(hondzie of course :lol: ) qpilem Ja za 5 tysi obecnie ma 3600 przegiegu a ma ok 5 lat!!! czesci mozna dostac w larssonie albo w serwisach hondy , ze skokami to ciut przesada... skakalem i mialem szpryhy poluzowane - 2 pekly... niewie kto jak je zmienic i gdzie qpic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny motorek' date=' ale nie lepiej było kupić sobie MTX'a Ma lepsze zawieszenie i chyba lepszy silnik no i chłodzony Cieczą :!: A jak Ci się sprawuje ta MT :?:[/quote']

 

W niektórych MTXach jest dokładnie ten sam silnik tyle ze ma 6 biegów.

 

rama i zawieszenie jest od hondy MB 50

 

Z tego co wiem to zawieszenie jest troche inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...