Skocz do zawartości

Suzuki GSXR600


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wszystkich mam pytanko coś nie mogę odpalić silnika chce się zorientować czy przy uruchamianiu przepustnice powinny się otwierać czy mają być zamknięte.? 

Co zauważyłem to przy prubie rozruchu paliwo wraca się z wtryskow tak wygląda ponieważ przewód paliwowy jest przezroczysty i widać jak by się wracało zdjelem bak a paliwo w butelce i tak próbuje uruchomić,  ale może tak ma być nie jestem pewien czy prawidłowo to zdiagnozowałem ale takie mam wrażenie jak by się cofało. Jesli tak to czy wtryski mogły by być zatkane.? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sprawa jest trochę inna udało mi się uruchomić bestie ale jest następny problem silnik chodzi 1min i gaśnie iskra jest pompa podaje paliwo ,wygląda to tak jak by coś obcięło paliwo ale nie pompa pracuje. Pompę mam zewnętrzną a problem był taki ze założyłem ja odwrotnie i dla tego salo paliwo nie mam pojęcia jak to się stało ale teraz jest prawidłowo podłączona. Przychodzi mi namysł że wtyczki od wtrysków mogłem założyć nie po kolejności jeszcze to sprawdzę. Ale nie bardzo wiem który cylinder jest pierwszy siedząc na potocyklu to po prawej stronie czy lewej , było to tak że po przepaleniu swiec moto odpaliło ale na 1min i miałem pecha rozleciał się rozrusznik w drobny mak ale kupilem I założyłem i jest ok i jeszcze raz świece przepaliłem i teraz chce odpalić bo słychać jak by łapał ale nie i teraz jestem bez radny może wtryski leją ale raczej nie  Jesli by ktoś miał jakiś pomysł to bym był wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest trochę inna udało mi się uruchomić bestie ale jest następny problem silnik chodzi 1min i gaśnie iskra jest pompa podaje paliwo ,wygląda to tak jak by coś obcięło paliwo ale nie pompa pracuje. Pompę mam zewnętrzną a problem był taki ze założyłem ja odwrotnie i dla tego salo paliwo nie mam pojęcia jak to się stało ale teraz jest prawidłowo podłączona. Przychodzi mi namysł że wtyczki od wtrysków mogłem założyć nie po kolejności jeszcze to sprawdzę. Ale nie bardzo wiem który cylinder jest pierwszy siedząc na potocyklu to po prawej stronie czy lewej , było to tak że po przepaleniu swiec moto odpaliło ale na 1min i miałem pecha rozleciał się rozrusznik w drobny mak ale kupilem I założyłem i jest ok i jeszcze raz świece przepaliłem i teraz chce odpalić bo słychać jak by łapał ale nie i teraz jestem bez radny może wtryski leją ale raczej nie  Jesli by ktoś miał jakiś pomysł to bym był wdzięczny.

Ok dzięki tak myślałem ale nie byłem pewien. Iskra jest paliwo podaję a uruchomić się nie chce. Ale coś wymyślę mam nadzieję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem kolejność wtyczek od wtrysków i odpaliło ale nie na długo po dodaniu gazu mulił się tak jak by mu brakowało powietrza. I zgasł brak błędów i odpala jak mu się chce chyba zależy od jego chumoru tylko nie wiem czy filtr powietrza ma coś wspólnego ponieważ nie jest założony przy odpalaniu nie mam więcej pomysłów. To koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...