Skocz do zawartości

WSBK i WSSP 2022


jannikiel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami są talenta, sam miałem w rodzinie, kilka lat temu mój bratanek Max,.... w Ornecie zabrakło mu 50 m. do założenia dubla Mistrzowi Polski...MX w Reszlu był zawsze jego... a teraz...

Niestety, stracił zapał, nawet motocykle specjalnie go nie interesują, siedzi ze swoją dziewczyną w Niemczech i dorabiają jakiegoś Helmuta... eh... życie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Portimao  Fp1 Rinaldi 1 , Bautista 5...

Mam rewelację, nikt o tym ani słowa nie wspomina, ale....uwaga...

Kawasaki w motocyklu J. Rei od kilku lat( od 2014 - jak szpiedzy donoszą) stosuje system obniżania motocykla na wyjściu znanego z wyścigów MotoGp..

Co na to komisja d/s sportu, homologacji ect....

Skandal...!!!

Teraz ok, dokładnie obejrzyjcie wyjście Rei z zakrętów..... Milego oglądania 🙂

 

WSBK FP2

Toprak

Rea

Bauti

Rinaldi

w

WSSP FP2

Tulli- MVAgusta

Manzi -Triumph

Aegeter - Yamaha

DeRosa- Ducati

Bulega dopiero 9, a Oli Bayliss 18 - ty

 

 

WSBK FP2

Toprak

Rea

Bauti

Rinaldi

w

WSSP FP2

Tulli- MVAgusta

Manzi -Triumph

Aegeter - Yamaha

DeRosa- Ducati

Bulega dopiero 9, a Oli Bayliss 18 - ty

 

Zrobiłem małe obliczenia, wystarczyłoby, by Bautista zawsze dojeżdżał jako 3 - i nie wywracał się... to tytuł jest jego... może to ktoś potwierdzić, zaprzeczyć... hjehehehhe

 

 

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSBK FP2

Toprak

Rea

Bauti

Rinaldi

w

WSSP FP2

Tulli- MVAgusta

Manzi -Triumph

Aegeter - Yamaha

DeRosa- Ducati

Bulega dopiero 9, a Oli Bayliss 18 - ty

 

Zrobiłem małe obliczenia, wystarczyłoby, by Bautista zawsze dojeżdżał jako 3 - i nie wywracał się... to tytuł jest jego... może to ktoś potwierdzić, zaprzeczyć... hjehehehhe

Plan wykonany race 1

Toprak

Bauti

Rea

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po Portimao...

Bauti spisał się na medal, wygrywając wyścig nr 2 a w Superpole race był 2-gi...

W Supersportach, 2 wyścig, był bardzo emocjonujący, szkoda, że prowadzący, większość czasu Caricasulo, uplasował, się poza podium....no cóż, tak bywa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W Argentynie sporo się dzieje, narazie w treningach Rea wymienia się z Toprakiem, Bauti bezpiecznie spogląda z tyłu... 😉

Jak przewidywałem, Superpole: Toprak z rekordem toru, Rea za nim, a z tyłu bezpiecznie spogląda na nich Bauti... czekamy na wyścig 🙂

Panigale, w przyszłym roku- 240 KM wersja Stockowa, to ile WSBK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kuczę, a co się stało, na początku, bo oglądałem dopiero od 3 okrążenia...Już widziałem Bautista wystrzelił, jak z procy, a Toprak, chciał go wyminąć, i przegiął, "za szybko, panie kierowco, za szybko..." i przecinając linię Bautiego-ale bez kontaktu, poszeeedł w tataraki... skorzystał na tym Rea, i jeszcze Bassani... ale potem Bauti, sie odgryzł i wygrał, z ponad 5 sekundową przewagą... hehehehhe

 

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak słucham rozmów pomiędzy wyścigami i jakiś gość się wypowiadał, że chcieliby wprowadzić masę motocykla mierzoną z kierowcą. ku*wa czy na prawdę Ducati nie może wygrać tytułu normalnie? Czy to wina Bautisty, że jest lekki i wszystkich wyprzedza na prostych? Jak Rea 6 razy wygrywał to było wszystko  ok, ale jak weszło Panigale v4 to od razu upierdzielili obroty, bo za szybkie i Rea płakał że nie daje rady...

Dobra czekamy na wyścig...

 

Bautista pierwszy! 

Edytowane przez przemek96
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mandalika się nam kłania, pierwsze treningi o 2.00  jako, że i tak nie mam jak obejrzeć wstanę dopiero na Fp2 o 6.00 

No piątkowe treningi fajnie się skończyły dla Ducati, Bauti 1, Rinaldi 3...a w Supersportach 1,2,3 Ducati hehehehe...Zobaczymy jak jutro, jak pogoda się nie popsuje, może być pobity rekord Topraka z zeszłego roku...

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...